Графік роботи
Пн-Вс: 9:00-21:00

 x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Сітки металеві

Результат 1. 9 з 9

Сітка використовується для армування цегляної кладки, також при всіх видах плиткових робіт, для піщано-цементних стяжок.

  Додати відгук

Використовується для армувальних, плиткових, облицювальних робіт.

  Додати відгук

Використовується для стяжок підлоги, перекриттів, при облицювальних роботах, облаштуванні теплих підлог.

  Додати відгук
Ціна: 100,20 грн.
Опт. ціна: 92,00 грн.

Сітка кладкова являє собою різновид металевої сітки, виготовленої шляхом перпендикулярного зварювання заготовлених дротів діаметром 3,5 мм.

  Додати відгук
Ціна: 27,20 грн.
Опт. ціна: 26,60 грн.

Використовується для армування, штукатурних робіт, укладання плитки.

  Додати відгук

У будівництві сітка зварна застосовується для закладки фундаменту, цегляної кладки, армування штукатурних робіт, укладання плитки.

  Додати відгук
Ціна: 547,90 грн.
Опт. ціна: 537,40 грн.

Сітка з ПВХ покриттям зеленого кольору. Використовується для тимчасових та постійних огорож дачних ділянок, сільськогосподарських та тваринницьких угідь, територій великої площі з обмеженням доступу. У рулоні - 25 м.

  Додати відгук

Сітка кладкова являє собою різновид металевої сітки, виготовленої шляхом перпендикулярного зварювання заготовлених дротів діаметром 2,5 мм.

  Додати відгук

Сітка для огорож. Найбільш поширені розміри вічок: 35х35 мм, 50х50 мм, 65х65 мм. Використовується у будівництві, сільському господарстві. Рулон 15 м2. Довжина - 10 м, ширина - 1,5 м.

  Додати відгук
Розміри:
35х35 мм, d=1,6 мм - 0,00 грн.
(Опт. 0 грн )
50х50 мм, d=1,6 мм - 0,00 грн.
(Опт. 0 грн )

Які металеві сітки може запропонувати інтернет-магазин?

Якщо вам знадобилися сітки металеві для армування або для стяжки підлоги, то пропонуємо придбати їх у нашому інтернет-магазині за актуальними цінами. Але таку покупку треба робити уважно, оскільки різноманіття представлених зразків досить широке. Сітки металеві користуються все більшою популярністю, при цьому їх ціни досить різноманітні та залежать від виду цього товару. Як і у інших категоріях будівельних матеріалів, є кілька видів сітки, що користуються особливим попитом, про них і поговоримо.

Які металеві сітки можна придбати у Києві?

Уявлення про такий вид будівельних матеріалів досить неоднозначне, тому покупку потрібно робити обдумано. Основні види доступних сіток:

 1. Рабіца – застосовується для спорудження бюджетних огорож на невеликих ділянках. Також вона користується попитом у сфері укріплення ґрунтів від обвалів при проведенні робіт з видобутку гірських порід.
 2. Канілірована – має досить жорстке ребро, що дозволяє використовувати її як огорожу, при спорудженні вольєрів або інших полегшених конструкцій. Також часто служить армуванням при виготовленні залізобетонних конструкцій та у машинобудуванні.
 3. Просічно-витяжна має гарний естетичний вигляд, тому дуже часто використовується для декоративних виробів, наприклад, для радіаторних екранів. Товщина металевого листа такої сітки вказує на сферу її застосування:
  • елементи сходів;
  • огорожа;
  • захисні решітки для вікон;
  • декоративні вироби;
  • армування під штукатурку поверхонь, що нагріваються.
 4. Сітки зварні металеві укладаються для армування споруд, для стяжки підлоги або для кладки цегли і за невисоку ціну зміцнюють всю конструкцію. Вони представлені у вигляді зварених між собою металевих прутів, які утворюють вічка розміром 50*50 мм, 70*70 мм, 100*10 мм. Для такого виду виробництва використовується сталевий дріт діаметром 3 мм, 4 мм, 5 мм, тому жорсткість дозволяє застосовувати сітку як надійну огорожу, але основними видами використання залишається армування під стяжку для підлоги та при зведенні чорнового ряду фундаменту.
 5. Штукатурні металеві сітки використовуються для армування та для кладки, а ось для стяжки підлоги їх укладають набагато рідше. Сітки можуть бути:
  • чорними;
  • оцинкованими.

Сітки металеві також відрізняються за товщиною дроту (0,3-1,5 мм) та розміром вічок (12*12 – 30*30 мм), що й визначає їх ціну. Вони використовуються при оштукатурюванні несучих стін, які потребуют додаткового армування, або для створення додаткового зміцнення під оздоблювання стін декоративною плиткою. Такого роду матеріал виготовляється зі сталевого дроту методом паяння, тому він не має кута зсуву вічок. Основні види сіток бувають:

 • зварними;
 • плетеними;
 • крученими;
 • тканими;
 • щілинними.

Всі ці різновиди виготовляються з різних видів дротів:

 • сталевого;
 • оцинкованого;
 • гартованого;
 • захищеного поліетиленовим покриттям.