Все для ремонту та будівництва
0

Клей для плитки

Показати першими:
За замовчуванням
Швидкотвердіючий клей для плитки Ceresit СМ-14, 25 кг

382 грн за шт.

364 грн опт.

Еласт. клей Ceresit СМ-16 EasyFlex для керамограніту, 25 кг

Еласт. клей Ceresit СМ-16 EasyFlex для керамограніту, 25 кг

Призначений для облицювання плиткою з керамограніта та натурального каменю збільшених розмірів до 60х60 см всередині та зовні будівель. Витрата: від 1,9 кг/м2 до 7,6 кг/м2.

641 грн за шт.

610 грн опт.

Клей Ceresit CM-11 ПЛЮС, 25 кг

Клей Ceresit CM-11 ПЛЮС, 25 кг

(3)

Посилений клей для облицювання керамічною плиткою всередині та зовні будинків, а також плитки для підлоги розміром до 30х30 см. Витрата: 1,7-4,2 кг/м2/мм.

193 грн за шт.

185 грн опт.

Клей Ceresit CM-115 для мармуру, граніту, 25 кг

Клей Ceresit CM-115 для мармуру, граніту, 25 кг

(1)

Призначений для облицювання поверхонь плитами з природного каменю, мармуру, граніту всередині та зовні будівель. Витрата: 1,8-7,2 кг/м2, в залежності від товщини шару.

438 грн за шт.

416 грн опт.

Клей Ceresit CM-117для мінеральної плитки, 25 кг

Клей Ceresit CM-117для мінеральної плитки, 25 кг

Використовується для облицювання мінеральних поверхонь, що не деформуються, будь-якими видами мінеральної плитки, крім мармуру. Застосовується всередині і зовні приміщень. Витрата: 1,8 кг/м2.

484 грн за шт.

459 грн опт.

Клей Ceresit CM-15 для мармуру, 25 кг

Клей Ceresit CM-15 для мармуру, 25 кг

(2)

Призначений для приклеювання мармуру, скла та інших природних каменів до мінеральних основ всередині та зовні приміщень. Витрата: 2,5 - 4,2 кг/м2.

578 грн за шт.

549 грн опт.

Клей Ceresit CM-17 еластичний, 25 кг

Клей Ceresit CM-17 еластичний, 25 кг

Використовується при проведенні облицювання всіх видів поверхонь керамічною плиткою будь-якого типу та розміру. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Витрата: від 1,8 до 7,1 кг/м2/мм залежно від нерівності основи та розміру зубців шпателя.

783 грн за шт.

743 грн опт.

Клей Ceresit CT-21 для піноблоків, 25 кг

Клей Ceresit CT-21 для піноблоків, 25 кг

(1)

Використовується для кладки блоків з пористого бетону (піноблоки, газоблоки) всередині та зовні будинків. Витрата: близько 1,35 кг/м2/мм.

129 грн за шт.

127 грн опт.

Клей Ceresit СМ-9 для керамічної плитки, 25 кг

Клей Ceresit СМ-9 для керамічної плитки, 25 кг

Призначений для облицювання мінеральних поверхонь керамічною плиткою всередині приміщень. Витрата: від 2 до 7,8 кг/м2.

133 грн за шт.

125 грн опт.

Клей Kreisel MULTI 102 морозостійкий, 25 кг

Клей Kreisel MULTI 102 морозостійкий, 25 кг

Застосовується для приклеювання керамічної глазурованої плитки та теракоти на поверхнях з бетонів, піщано-цементних стяжок, штукатурок всередині та зовні приміщень. Витрата: близько 1,3 кг/м/мм.

144 грн за шт.

136 грн опт.

Клей KREISEL Грес Мульти 105 для керамічної плитки, 25 кг

Клей KREISEL Грес Мульти 105 для керамічної плитки, 25 кг

Застосовується для приклеювання керамічної плитки з поглинаючою здатністю <0,5%, як до стабільних, так і схильних до деформування поверхонь, з високою або слабкою адгезією всередині та зовні приміщень. Витрата: близько 1,3 кг/м2/мм.

309 грн за шт.

295 грн опт.

Клей KREISEL Еласт Мульти 104 для керам. плитки, 25 кг

Клей KREISEL Еласт Мульти 104 для керам. плитки, 25 кг

Призначений для кріплення всіх видів настінної та підлогової плитки, також плитки великого формату до основ з хорошою та слабкою адгезією, у тому числі для похилих поверхонь. Витрата: 1,3 кг/м2/мм.

405 грн за шт.

386 грн опт.

Клей KREISEL Супер Мульти 103 для плитки, посилений, 25 кг

Клей KREISEL Супер Мульти 103 для плитки, посилений, 25 кг

(1)

Призначений для приклеювання настінної та підлогової керамічної плитки на бетон, цементні стяжки, штукатурки, гіпсокартон. Підходить для систем "теплої підлоги". Витрата: близько 1,5-5,1 кг/м2.

214 грн за шт.

203 грн опт.

Клей Артисан С-11 для плитки, 25 кг

Клей Артисан С-11 для плитки, 25 кг

Застосовується для кріплення натуральних матеріалів з каменю, керамічної плитки або керамограніта з величиною елемента не більше 30х30 см всередині та зовні приміщень. Товщина шару: 2-10 мм. Витрата: 1,5 кг/м2/мм.

110 грн за шт.

105 грн опт.

Клей Артисан С-12 для граніту, 25 кг

Клей Артисан С-12 для граніту, 25 кг

Для кріплення плиток з натурального або синтетичного граніту, клінкерної плитки, скломозаїки та інших облицювальних матеріалів, що мають мале водопоглинання. Для зовнішніх робіт. Витрата: 2-4,5 кг/м2/мм.

Ціну уточнюйте
Клей Артисан С-17 для плитки еластичний, 25 кг

Клей Артисан С-17 для плитки еластичний, 25 кг

Призначений для поверхонь, схильних до температурних навантажень - підлоги з підігрівом, холодильники. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Витрата: від 2 до 7 кг/м2/мм.

207 грн за шт.

202 грн опт.

Де придбати клей для плитки у Києві

Якщо плануються облицювальні роботи з використанням кахлю, мозаїки, натурального або штучного каменю, керамограніта та інших подібних матеріалів для підлоги, стін, а іноді навіть стелі, обов'язково знадобиться клей для плитки, що представляє собою суміш на цементній або гіпсовій основі. Найчастіше використовуються сухі суміші, які готуються безпосередньо перед роботою, хоча у деяких випадках застосовуються й готові суміші, так звані рідкі цвяхи.

Клей для плитки: як правильно та недорого вибрати суміш

Перед тим як придбати у інтернет-магазині клей для плитки, слід звертати увагу не тільки на ціну, але й на характеристики матеріалу, наприклад, для робіт з облицювання фасаду будинку або його цоколю слід вибирати морозостійкий вид. Клеї для плитки у залежності від основного в'яжучого компоненту, поділяються на:

 • цементні;
 • поліуретанові;
 • епоксидні;
 • дисперсійні;
 • гіпсові.

Також на будівельному ринку у Києві представлені універсальні суміші, за допомогою яких можна виконувати роботи на стінах та на підлозі, допускається їх використання у вологих приміщеннях та навіть для фасадного облицювання, так як вони цілком морозостійкі, хоч і поступаються за цим критерієм спеціальним сумішам. Вибираючи клей для плитки, слід враховувати такі фактори:

 • експлуатаційні умови, що включають не тільки температурний та вологісний режим, а й показники планового статичного та динамічного навантаження;
 • тип та вид поверхні, а також її стан, особливо ретельно слід вибирати суміші для роботи по дереву, металу, склу та іншим матеріалам, поверхня яких має низькі зчіплювальні властивості – у цьому випадку слід замовити спеціальні суміші, хоч їх ціна і вища ніж на універсальні;
 • обов'язково потрібно брати до уваги і розмір облицювального матеріалу: чим більша плитка, тим, відповідно, вища її вага, а значить для її надійної фіксації потрібна суміш з підвищеними адгезивними характеристиками.

Чому клей для плитки краще замовити в інтернет-магазині

Але незалежно від того, який клей для плитки буде використовуватися для робіт на стінах або на підлозі, вологостійкий він або морозостійкий, існує ще три критерії, які не можна обійти увагою:

 • «відкритий час роботи», тобто період, за який вся приготована суміш повинна бути використана і після закінчення якого вона стає непридатною. Якщо роботи виконуються самостійно, то зі швидковисихаючими сумішами без відповідної вправності буде складно працювати;
 • адгезивні або зчіплюючі характеристики впливають на ступінь зчеплювання облицювального матеріалу з поверхнею;
 • коефіцієнт сповзання – важливий параметр при роботах на вертикальних поверхнях, у тому випадку якщо планується клеїти облицювання з верхньої частини, то показник повинен бути в межах всього 0,1-0,2 мм.

Часто клей для плитки купують одночасно з самим матеріалом, але якщо робити замовлення в інтернет-магазині, то питання доставки досить важкого, але крихкого виробу вирішується дуже просто. Так як наше підприємство працює з більшістю виробників на прямих договірних підставах, то і ціна зможе надихнути забудовника, особливо коли плануються закупівлі оптом. У точно визначений час товар буде на об'єкті, розташованому в Києві або області. Великою перевагою такої покупки є і можливість отримати швидку та якісну консультативну допомогу у виборі оптимальної суміші для конкретного виду робіт та розрахунках необхідної кількості.

Обране 0 Контакти