Все для ремонту та будівництва
0

Клей ПВА

Показати першими:
За замовчуванням
Клей ПВА, 10 кг

Клей ПВА, 10 кг

(3)

Використовується для склеювання виробів з паперу, пластику, дерева, а також як добавка для шпаклівки, грунтовки, бетонних сумішей.

Ціну уточнюйте
Клей ПВА, 2,5 кг

Клей ПВА, 2,5 кг

(7)

Застосовується для підвищення в'язкості, як добавка у шпаклівки, грунтовки, а також для приклеювання шпалер.

99 грн за шт.

97 грн опт.

Клей ПВА, 5 кг

Клей ПВА, 5 кг

(3)

Використовується як добавка для шпаклівок та грунтовок, для приклеювання шпалер та паперових конструкцій.

Ціну уточнюйте

Як недорого та швидко купити клей ПВА для ремонту

Перед початком будівництва та/або ремонту потрібно придбати клей ПВА – універсальний матеріал, що широко використовується як самостійний засіб, так і у вигляді додатку для шпаклівки та штукатурки, потрібен він і для шпалер, наприклад, важких вінілових або скловолокнистих, а також при виконанні багатьох інших робіт.

Де у Києві оптом продають клей ПВА

Здавалося б, немає нічого простішого – зайти у будь-який магазин канцелярії або супермаркет та купити клей ПВА, але це не зовсім так: для будівництва потрібні чималі обсяги, тому замовити матеріал краще в інтернет-магазині разом з придбанням інших матеріалів для ремонту, до того ж у цьому випадку і ціна буде більш прийнятною. Доставка товару буде здійснена оперативно, прямо на об'єкт в точно визначений час, тому проблем з простоями робітників не виникне. Застосовувати клей ПВА для будівельних робіт цілком виправдано, тому що він:

  • забезпечує швидке та надійне склеювання;
  • морозостійкий;
  • екологічно та гігієнічно безпечний;
  • вогнетривкий та пожежобезпечний;
  • при використанні у нерозведеному вигляді для шпалер не залишає видимих слідів;
  • у якості добавки для шпаклівки або штукатурки покращує характеристики матеріалу, впливаючи не тільки на зчіплювальні властивості, а й на міцність та вологостійкість.

Основний компонент – поливінілацетат, але у залежності від свого призначення клей ПВА може містити й додаткові домішки.

Як правильно та недорого придбати клей ПВА для ремонту та будівництва

Під загальною назвою клей ПВА для будівництва випускається цілий ряд сполук з різним компонентним складом, що визначає їх сферу застосування:

  • звичайний будівельний вид рекомендований для використання у якості додатку для шпаклівки або штукатурного розчину, іноді розчин на його основі виконує роль грунтовки поверхні для поліпшення адгезійних характеристик, зменшення пористості та поглинання;
  • універсальний вид – найпоширеніша продукція за цілком доступною ціною, має широку сферу застосування, у тому числі і для шпалер (хоча у останньому випадку найзручніше працювати зі спеціальним шпалерним складом). Відрізняється дуже раціональною витратою, що не суттєво підвищує вартість робіт;
  • ПВА-МБ також широко використовується у ремонтних роботах, в основному для склеювання елементів інтер'єру: підлогового покриття, дерев'яних, скляних або металевих деталей, текстилю та багато іншого. Застосовується і як додаток для різних оздоблювальних сумішей.

Перед тим як замовити оптом чи вроздріб в інтернет-магазині клей ПВА, крім ціни потрібно звертати увагу і на його склад, який визначає його експлуатаційні та технічні характеристики. До початку робіт не слід забувати, що його небхідно ретельно перемішати, а використовуючи у якості додатку – строго дотримуватися рекомендацій виробника та враховувати характеристики базової поверхні і матеріалу, що планується приклеїти до неї.

Обране 0 Контакти