Все для ремонту та будівництва
0

Плита підвісної стелі Aрмстронг Скала 600х600х12 мм

(2)
Плита «Скала» - найфункціональніша стельова плита, повністю відповідає всім вимогам, що пред'являються в протипожежній, звукопоглинаючій, вологостійкій та гігієнічній сферах.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Підвісна стеля Armstrong має дуже високі звукопоглинаючі та вологостійкі властивості. Головна відмінність підвісних стель від гіпсокартонних у тому, що ці плити не потребують додаткового доопрацювання (шпаклювання та фарбування). На лицьовій стороні у них вже є декоративне покриття.

Плити Армстронг виготовляють з мінеральної вати, глини, крохмалю, саме тому вони можуть використовуватися у приміщеннях з високою вологістю. Лицьова частина стельової плити пофарбована фарбою певного кольору. При виготовленні цих панелей витримується така технологія, яка забезпечує їх високу вогнестійкість.

У комплект стельової системи Armstrong входять стельові термо- та звукоізолюючі плити, профілі та підвіси. Цей дуже простий склад комплектуючих дозволяє змонтувати стелю в найкоротші терміни, при малих трудових та фінансових витратах.

Панель вставляється в підвісну систему стандарту 600х600 мм підвісних стель. Монтується стеля у вигляді квадратів з Т-подібних профілів, які кріпляться до стелі на регульованих підвісах та вставлених усередину каркаса мінеральних плит.

Плита «Скала» - найфункціональніша стельова плита. Вона відповідає всім вимогам безпеки:

  • пожежній;
  • вологостійкій;
  • звукопоглинаючій;
  • гігієнічній.

Ці плити рекомендовано застосовувати в офісах, навчальних закладах, лікарняних палатах, студіях звукозапису та ін. Плити «Скала» відрізняються тривалим періодом експлуатації.

  • Вологостійкість- 90%
  • Світловідбиваюча здатність - 85%
  • Звукопоглинання - 0,45.

Стелі фірми Armstrong зарекомендували себе по всьому світу своєю високою стійкістю до дії вологи, механічних пошкоджень, температурних перепадів. Фірма Armstrong має найвищу якість свого продукту, на що дає тривалу гарантію.

Відгуки Плита підвісної стелі Aрмстронг Скала 600х600х12 мм

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти