Все для ремонту та будівництва
0

Клей для утеплювача

Показати першими:
За замовчуванням
Армуюча суміш Крайзель 220, 25 кг

Армуюча суміш Крайзель 220, 25 кг

Використовується для створення армуючого шару та для приклеювання плит з пінополістиролу, у тому числі і при облаштуванні «мокрих фасадів» при теплоізоляції будівель. Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт. Витрата: від 4 до 6 кг/м2.

245 грн за шт.

233 грн опт.

Армуюча суміш Крайзель 240 для мінвати, 25 кг

Армуюча суміш Крайзель 240 для мінвати, 25 кг

Для облаштування армуючого шару на плитах з мінеральної вати, а також для приклеювання цих плит до фасаду. Витрата: 4-5 кг/м2/мм.

262 грн за шт.

250 грн опт.

Армуюча суміш Полімін П-21, 25 кг

Армуюча суміш Полімін П-21, 25 кг

(1)

Для створення вітрозахисного шару на плитах утеплювача. Також для приклеювання плит. Витрата: 5 кг/м2.

119 грн за шт.

119 грн опт.

Клей Ceresit CT-190 для мінеральної вати, 25 кг

Клей Ceresit CT-190 для мінеральної вати, 25 кг

(3)

Призначається для приклеювання теплоізоляційних плит з мінеральної вати та облаштування захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель та споруд. Витрата: 6 кг/м2.

332 грн за шт.

317 грн опт.

Клей Ceresit CT-83 для пінополістиролу, 25 кг

Клей Ceresit CT-83 для пінополістиролу, 25 кг

(7)

Застосовується для кріплення пінополістирольних плит до щільних та міцних поверхонь. Витрата: від 5,0 кг/м2/мм.

250 грн за шт.

238 грн опт.

Клей Ceresit CT-85 для пінопласту, армуючий, 25 кг

Клей Ceresit CT-85 для пінопласту, армуючий, 25 кг

(8)

Призначається для приклеювання пінополістирольних плит та армування теплоізоляційного шару при утепленні фасадів будівель і конструктивних елементів будівельних споруд. Товщина шару - до 40 мм. Витрата: 6 кг/м2.

338 грн за шт.

323 грн опт.

Клей армуючий Бауміт БауКонтакт, 25 кг

Клей армуючий Бауміт БауКонтакт, 25 кг

(2)

Застосовується для приклеювання теплоізоляційних плит з пінополістиролу і облаштування армуючого гідрозахисного шару в системі теплоізоляції. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Витрата: 3,5-5 кг/м2.

228 грн за шт.

217 грн опт.

Клей армуючий Бауміт СтарКонтакт, 25 кг

Клей армуючий Бауміт СтарКонтакт, 25 кг

(1)

Для приклеювання фасадних пінополістирольних плит утеплювача та облаштування армуючого вітрозахисного шару. Витрата: 4,5-5,0 кг/м2.

Ціну уточнюйте
клей армуючий Полімін П-20 для утеплювача, 25 кг

клей армуючий Полімін П-20 для утеплювача, 25 кг

Призначений для приклеювання пінополістирольних плит та мінеральної вати при облаштуванні теплоізоляційного шару на фасаді будівель, а також створення армуючого гідрозахисного покриття. Витрата: 3-5 кг/м2.

226 грн за шт.

221 грн опт.

Клей армуючий Сілтек  T-87, 25 кг

Клей армуючий Сілтек T-87, 25 кг

Призначений для приклеювання всіх типів теплоізоляційних плит з облаштуванням на їх поверхні гідрозахисного армуючого шару перед обробкою декоративними матеріалами. Застосовується всередині і зовні будівель. Витрата: около 4,5 кг/м2.

352 грн за шт.

324 грн опт.

Клей Артисан С-15 для пінополістиролу, 25 кг

Клей Артисан С-15 для пінополістиролу, 25 кг

(1)

Застосовується для приклеювання плит з пінополістиролу та облаштування армуючого шару всередині та зовні приміщень. Витрата: 6 кг/м2.

150 грн за шт.

145 грн опт.

Клей Бауміт НівоФікс для фасадних утеплювачів, 25 кг

Клей Бауміт НівоФікс для фасадних утеплювачів, 25 кг

(1)

Призначений для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит з мінеральної вати та пінополістиролу всередині та зовні будинків. Не призначений для шпаклювання або облаштування гідрозахисного армуючого шару. Витрата: 4-5 кг/м2/мм.

219 грн за шт.

208 грн опт.

Клей для мінвати Артисан С-14, 25 кг

Клей для мінвати Артисан С-14, 25 кг

Застосовується для приклеювання та армування мінеральної вати і пінополістирольних плит при утепленні будинку зовні. Витрата: 0.2-1.1 кг/м2.

190 грн за шт.

185 грн опт.

Клей Крайзель 210 для пінопласту, 25 кг

Клей Крайзель 210 для пінопласту, 25 кг

(1)

Використовується для приклеювання пінополістирольних плит при теплоізоляції фасадів громадських, промислових та житлових будівель. Паропроникний, водо- та морозостійкий. Витрата: 4-5 кг/м2.

174 грн за шт.

165 грн опт.

Клей Крайзель 230 для мінвати, 25 кг

Клей Крайзель 230 для мінвати, 25 кг

(1)

Призначений для приклеювання теплоізоляційних мінераловатних плит до фасадів будівель. Застосовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Витрата: 4-5 кг/м2.

209 грн за шт.

199 грн опт.

Клей Момент для пінополістиролу, 25 кг

Клей Момент для пінополістиролу, 25 кг

(2)

Призначений для використання при монтажі теплоізоляційного шару з пінополістиролу та створення захисного (армуючого) шару всередині та зовні приміщень. Витрата: 6 кг/м2.

176 грн за шт.

167 грн опт.

Клей для утеплювача за доступною ціною в Києві

Щоб швидко та якісно приклеїти теплоізоляцію з мінеральної вати, пінополістиролу та інших матеріалів на фасад будинку або на перекриття, потрібно придбати клей для утеплювача. Широкий асортимент цього матеріалу представлений у нашому інтернет-магазині.

Як правильно замовити клей для утеплювача на фасад будинку

Найчастіше у Києві забудовники для теплоізоляції вибирають матеріали з мінеральної вати або пінополістиролу, але для того щоб їх надійно зафіксувати на вертикальній поверхні, потрібно знати, за якими критеріями вибирати та замовляти клей для утеплювача. Окрім вибору за торговою маркою та виробником потрібно керуватися такими характеристиками суміші:

  • адгезія, тобто здатність максимально міцно та надійно склеювати між собою два матеріали – у даному випадку основну поверхню та теплоізоляцію;
  • клей для утеплювача повинен бути екологічним та безпечним для здоров'я людини;
  • стійкість до агресивних середовищ та впливу негативних факторів, в першу чергу до вологості;
  • паропроникність – цей критерій особливо важливий, якщо плануються роботи по теплоізоляції дерев'яних будинків або будинків з бетону, цегли, газобетону, піноблоків, а також коли для утеплення використовуються плити з мінеральної вати;
  • ціна як критерій теж враховується, але треба приймати до уваги той факт, що якісні матеріали не можуть коштувати дешево, а для того щоб все-таки заощадити, замовляйте товар у нашому інтернет-магазині.

Використовувати клей для утеплювача не тільки зручно, але й вигідно, адже цей клей має високу здатність тужавіти, його не потрібно наносити повністю на всю поверхню, досить використовувати «точковий» метод – це дозволяє значно знизити його витрати без сниження надійності кріплення.

Інтернет-магазин – місце, де якісний клей для утеплювача коштує недорого

Так як ми співпрацюємо з великою кількістю виробників без посередників, ціна на клей для утеплювача у нашому інтернет-магазині є найпривабливішою в Києві. А приємним бонусом співпраці з нами буде:

  • великий асортимент продукції, серед якої легко можна вибрати оптимальний варіант для конкретного виду утеплювача;
  • швидка доставка протягом доби, але точно в заздалегідь узгоджений із замовником час;
  • можливість заощадити у разі замовлення оптових партій клейової суміші або одночасної покупки разом з теплоізоляцією та іншими супутніми матеріалами.

Для того щоб монтувати теплоізоляцію на фасад будівлі, найчастіше застосовують цементний або поліуретановий клей для утеплювача, який можна використовувати для різних видів матеріалів, у тому числі й пінополістиролу. Вибір у першу чергу пов'язаний з типом базового покриття, а також експлуатаційними умовами. Незважаючи на те що вартість поліуретанового складу вище, ніж у цементного, він може експлуатуватися у найскладніших умовах та рекомендований для більшості видів теплоізоляційних виробів. Але у той же час цементний допускається застосовувати і як ремонтну суміш або для суміжних видів робіт, наприклад, для приклеювання плитки.

Обране 0 Контакти