Все для ремонту та будівництва
0

Паро-, гідробар'єр

Показати першими:
За замовчуванням
Гідроізоляція (Сільвер) MSL-100 75м2

Гідроізоляція (Сільвер) MSL-100 75м2

Водонепроникна армована підпокрівельна плівка.

357 грн за шт.

349 грн опт.

Пароізоляція (Сільвер) MSL-100 75м2

Пароізоляція (Сільвер) MSL-100 75м2

(1)

Паропроникна армована підпокрівельна плівка.

357 грн за шт.

349 грн опт.

Плівка поліетиленова 100 мкн рукав 150 м2

Плівка поліетиленова 100 мкн рукав 150 м2

Застосовується для облаштування гідроізоляції та пароізоляції систем утеплення та покрівель. Для теплиць та парників. Товщина 100 мкн. Ширина рулону 1.5 м, довжина - 100 м.

1597 грн за шт.

1532 грн опт.

Замовити паро-, гідробар'єри з доставкою

У нашому інтернет-магазині не виходячи з дому можна придбати паро-, гідробар'єри для покрівлі та теплоізоляційних систем. Спеціальна водонепроникна плівка, якою є паро- та гідробар'єри, допомагає вирішити проблеми з утворенням конденсату на внутрішніх поверхнях стін та стелі, а також недопустити потрапляння вологи ззовні.

Паро-, гідробар'єри дешево, оптом та у роздріб

Якщо у якості утеплювального матеріалу застосовується мінеральна вата, то купити паро- та гідробар'єри просто необхідно, тому що вони служать для захисту від намокання. У результаті такого захисту цей утеплювач не втрачає своїх основних характеристик. Вибирати краще армований матеріал. До того як розпочинати роботи, слід знати, як саме потрібно використовувати водонепроникні плівки паро-, гідробар'єри. Незважаючи на те що ціна цих виробів порівнянна, функціонально вони відрізняються один від одного. Плівки для гідроізоляції служать:

  • для захисту конструкцій від проникнення вологи ззовні, тобто, від опадів.

Пароізоляція застосовується:

  • для внутрішнього захисту утеплювача з боку приміщення від пари та, як наслідок, утворення конденсату.

Для зручності при виконанні робіт водонепроникні плівки, у тому числі й армовані паро та гідробар'єри, забезпечуються спеціальною монтажною смугою, що вказує на ширину нахлисту. Така передбачливість з боку виробників дозволяє сміливо використовувати у роботі паро- та гідробар'єри навіть новачкам у будівництві, що займаються благоустроєм або ремонтом свого будинку, і для яких ми пропонуємо купити ці матеріали у нашому інтернет-магазині за такими ж привабливими цінами, як і для оптових замовників.

Паро-, гідробар'єри в інтернет-магазині у Києві

Незалежно від того який вид робіт планується виконувати, асортимент представлених у нашому магазині паро- та гідробар'єрів задовольнить будь-якого замовника як за ціною, так і за видовим різноманіттям. Найбільш популярні наступні види плівок:

  • одношарові;
  • армовані;
  • плівки з поліпропіленовим ламінуванням.

Додатково потрібно знати, що плівки можуть відрізнятися не тільки за видом та товщиною, тому перед тим як зробити замовлення, треба враховувати, що:

  • для гідроізоляції – чим вище показники паропроникності, товщини та вологостійкості, тим ефективніше такий виріб буде справлятися зі своїм завданням;
  • для пароізоляції – беруться до уваги показники щільності та паропроникності, але у цьому випадку у більш якісного матеріалу щільність вище, але проникність нижче.

Якщо виникнуть питання щодо вибору, у нас завжди відкритий канал зворотного зв'язку, за яким можна отримати консультацію нашого фахівця. А після того як замовлення зроблене, товар на об'єкт у Києві або області буде доставлений протягом доби.

Обране 0 Контакти