Все для ремонту та будівництва
єВідновлення єВідновлення
Купуючи у нас ви підтримуєте ЗСУ Купуючи у нас ви підтримуєте ЗСУ
0

Профіль

Показати першими:
За замовчуванням
Посилений профіль UA-100, 3 м

Посилений профіль UA-100, 3 м

Використовується при монтажі дверних та віконних прорізів з гіпсокартону і високих обважнених перегородок. Розміри: 3000×100×40 мм, товщина - 0,7 мм.

511 грн за шт.

491 грн опт.

Посилений профіль UA-50, 3 м

Посилений профіль UA-50, 3 м

Застосовується при облаштуванні дверних прорізів і для монтажу обладнання санвузла з великою вагою. Розмір 50×40 мм, довжина - 3 м.

388 грн за шт.

372 грн опт.

Посилений профіль UA-75, 3 м

Посилений профіль UA-75, 3 м

Використовується для зміцнення контурів дверних прорізів у гіпсокартонних перегородках або для зведення інших обважнених конструкцій. Розмір 75×40 мм, довжина - 3 м, вага - 5,97 кг.

453 грн за шт.

436 грн опт.

Профіль CD-60, 3м

Профіль CD-60, 3м

(1)

Використовується у якості основного профілю у несучих елементах при зведенні різних будівельних конструкцій з гіпсокартону. Може застосовуватися у приміщеннях з підвищеною вологістю та температурним балансом (ванні, сауни, лазні). Має стійке антикорозійне покриття - оцинкування.

Більше варіантів

84 грн за шт.

82 грн опт.

Профіль CD-60, 4м

Профіль CD-60, 4м

(1)

Профіль CD-60, 4м - оцинкований профіль для монтажу перегородок, облицювання стін та стель з гіпсокартону.

102 грн за шт.

99 грн опт.

Профіль CW-100, 3 м

Профіль CW-100, 3 м

Один з основних несучих елементів металоконструкції для кріплення гіпсокартону, в основному використовується у якості вертикальних стійок каркаса. Встановлюється у направляючий профіль. Перетин має С-подібну форму.

Ціну уточнюйте
Профіль CW-100, 4 м

Профіль CW-100, 4 м

Профіль CW-100, 4м - застосовується як стійковий профіль для облаштування міжкімнатних перегородок. Монтується з профілем UW-50.

Ціну уточнюйте
Профіль CW-50, 3м

Профіль CW-50, 3м

Відноситься до основних стійкових профілів. В основному використовується у якості елементу несучого каркаса гіпсокартонних перегородок, облицювальних конструкцій та декоративних елементів як прямолінійної, так і зігнутої форми.

169 грн за шт.

164 грн опт.

Профіль CW-50, 4 м

Профіль CW-50, 4 м

Профіль CW-50, 4м кріпиться до профілю UW-50 при монтажі конструкцій для облаштування перегородок з гіпсокартону, арочних дверних прорізів.

216 грн за шт.

209 грн опт.

Профіль CW-75, 4 м

Профіль CW-75, 4 м

Профіль CW-75, 4 м - профіль перегородковий стійковий. Використовується у якості вертикальних стійок каркасів, призначених для гіпсокартонних перегородок та облицювань.

Ціну уточнюйте
Профіль UD-27, 3м

Профіль UD-27, 3м

Призначений для кріплення як до стелі, так і до підлоги. Є направляючим елементом, який розміщується по периметру каркасу, що монтується. Застосовується для облаштування однорівневих стель та вирівнювання стін зі значним ухилом. Не потребує попередньої обробки антикорозійними засобами.

Більше варіантів

53 грн за шт.

51 грн опт.

Профіль UD-27, 4м

Профіль UD-27, 4м

Профіль UD-27, 4м - оцинкований направляючий профіль, використовується у якості направляючої для CD-60 при монтажі гіпсокартону.

Більше варіантів

67 грн за шт.

65 грн опт.

Профіль UW-100, 3 м

Профіль UW-100, 3 м

Використовується як направляючий профіль для вертикальних стійкових CW-профілів при зведенні міжкімнатних перегородок, облаштуванні арочних та дверних прорізів, фальш-стін товщиною 10 см. Розміри: 3000×100×40 мм.

Ціну уточнюйте
Профіль UW-100, 4 м

Профіль UW-100, 4 м

Профіль UW-100, 4м - направляюча для профілю CW-100 при створенні конструкції для монтажу перегородок з гіпсокартону.

Ціну уточнюйте
Профіль UW-50, 3м

Профіль UW-50, 3м

Використовується як направляючий профіль для CW-50. Його застосування полегшує використання профілів інших типів, робить просторовий каркас стійким, а його габаритні параметри більш точними.

141 грн за шт.

137 грн опт.

Профіль UW-50, 4 м

Профіль UW-50, 4 м

Профіль UW-50, 4м кріпиться до стійкового профілю CW-50 при виготовленні конструкції для створення перегородок з гіпсокартону, арочних дверних прорізів.

179 грн за шт.

173 грн опт.

Профіль для гіпсокартону – види та розміри

Потреба у придбанні профілю для гіпсокартону, розміри та вартість якого залежать від типу споруджуваної конструкції, виникає як при ремонті або оздобленні приміщень, так і при будівництві новобудов у Києві. Під час монтажу конструкцій із ГКЛ використовують лише кілька видів уніфікованих елементів каркасу:

  • стельові (UD и CD);
  • стійкові (CW и UW);
  • арочні.

Маркування, розміри профілю для ГКЛ

Буквене маркування показує призначення та сферу застосування профільних елементів. Під час монтажу підвісної стелі або обшивки стін використовуються металеві оцинковані елементи типу UD (направляючі) та CD (площинні) разом зі з'єднувачами типу «краб». До продажу пропонується продукція довжиною 3 та 4 м. Відмінності є і у товщині оцинкованої сталі, застосовуваної для штампування цих елементів. Для стін підійдуть вироби товщиною 0,4 мм, а для стельових підвісних систем краще вибирати вироби товщиною 0,5-0,6 мм. Вироби, що застосовуються при встановлюванні перегородок:

  • маркуються як UW (направляючі) та CW (стійкові або несучі);
  • залежно від товщини перегородки випускаються у розмірах 50, 75, 100, 125 та 150 мм довжиною 3 та 4 м;
  • для додання жорсткості елемент CW у перерізі має складну форму (на відміну від площинного CD) з наявністю у середній частині Н-подібного вирізу для прокладення комунікацій.

Для облаштування криволінійних форм у Києві можна придбати арочний профіль для гіпсокартону, розміри якого аналогічні площинному елементу CD, а вартість трохи вища. Відмінність полягає у надрізах на бічних гранях, через які його можна згинати як назовні, так та всередину.

Купити елементи для монтажу гіпсокартону оптом у Києві

На кінцеву вартість кріпильної продукції для ГКЛ впливає кілька факторів. У першу чергу це тип виробу та товщина металу. Відповідно бренд виробника має суттєве значення для вартості продукції. Матеріали, що випускаються під відомими марками, набагато дорожчі за вітчизняні, хоча останні не поступаються їм у якості та надійності. У підсумку ціна залежить від обсягу замовлення – оптом завжди дешевше. Вигідніше придбати профіль для гіпсокартону, розміри та вартість якого визначаються споруджуваним каркасом, оптом у будівельному інтернет-магазині Києва разом з гіпсокартоном, попередньо розрахувавши обсяг необхідного матеріалу. Що стосується труднощів самостійного виконання таких підрахунків, можна звернутися за допомогою до консультантів. Також при одночасному придбанні можна замовити й доставку матеріалу.

Обране 0 Контакти