Все для ремонту та будівництва
0

Клей для гіпсокартону

Показати першими:
За замовчуванням
Клей Knauf Perlfix для гіпсокартону, 30 кг

Клей Knauf Perlfix для гіпсокартону, 30 кг

(3)

Використовується для кріплення гіпсокартону, пінополістирольних плит, мінеральної вати всередині приміщень. Витрата: в середньому 5 кг/м2.

336 грн за шт.

331 грн опт.

Клей для гіпсокартону Siltek T-88, 25 кг

Клей для гіпсокартону Siltek T-88, 25 кг

Застосовується для кріплення гіпсокартону будь-якої марки до всіх видів мінеральних поверхонь, що не деформуються, усередині приміщень. Замінює монтажні профілі. Витрата: 6 кг/м2/мм.

298 грн за шт.

274 грн опт.

Замовити клей для гіпсокартону у Києві

У тому випадку, якщо поверхня стін або стелі, які планується обшивати листовим матеріалом, досить рівна, то замість облаштування спеціальної конструкції потрібно просто купити клей для гіпсокартону, ціна якого нижче, ніж вартість профілів та кріпильних елементів. Крім того, значно скорочується час монтажних робіт, що дозволяє завершити оздоблювання приміщень у найкоротший термін.

Який клей для монтажу краще придбати

Для кріплення листового матеріалу до поверхні найчастіше монтується каркас, але використання клею для гіпсокартону має незаперечні переваги:

  • економія часу та коштів, особливо у тому випадку, якщо купити клей у нашому інтернет-магазині, доставка буде здійснена у найкоротші терміни (протягом доби), а ціна буде найпривабливішою на ринку;
  • за рахунок відсутності каркаса вдається заощадити корисну площу приміщення, яка іноді може становити навіть кілька квадратних метрів;
  • немає особливих вимог до поверхні, крім того що вона повинна бути максимально гладкою: як поверхню для монтажу можна використовувати не тільки бетон або цегляну кладку, але і дерево, різні види пористого бетону (газобетон, піноблоки та ін.);
  • отримане з'єднання є дуже міцним за рахунок високої адгезії – здатності зчеплення матеріалів між собою;
  • впоратися з виготовленням гіпсокартонної конструкції під силу і новачку, так як матеріал відрізняється пластичністю, легко наноситься та розрівнюється, а коефіцієнт усадки практично дорівнює нулю;
  • суміш повністю безпечна для людини і рекомендована для використання в житлових приміщеннях.

При виникненні будь-яких питань, пов'язаних з тим, як використовувати клей для гіпсокартону, скористайтеся послугою зворотного зв'язку. Наші менеджери оперативно нададуть всю необхідну інформацію про те, як готувати та наносити розчин для монтажу матеріалу, як розрахувати потрібну кількість, а також по багатьом іншим питанням.

Де у Києві купити клей для гіпсокартону

Все частіше для кріплення будівельники у Києві використовують клей для гіпсокартону, застосування якого дозволяє швидко та якісно виконувати ремонтні роботи в квартирах городян або котеджах заміських жителів. І вони точно знають, що замовляти оптом будівельні матеріали, у тому числі і клей для гіпсокартону, вигідно у нашому інтернет-магазині, так як ми:

  • пропонуємо якісний товар від різних виробників та за конкурентною ціною;
  • здійснюємо оперативну доставку протягом доби, але обов'язково у зручний для замовника час;
  • при необхідності можемо надати послуги вантажників, які швидко та акуратно піднімуть будівельні матеріали на будь-який поверх будинку.

Звертаємо увагу, що найбільш вигідно купувати клей для кріплення гіпсокартону разом з самим матеріалом, так як все необхідне для ремонту буде одночасно доставлено на об'єкт, а простоїв, пов'язаних з відсутністю будь-якого матеріалу, у вас не виникне. А якщо враховувати той факт, що клей для гіпсокартону дозволяє скоротити кількість етапів роботи (через відсутність необхідності у каркасі), то і завершити ремонт або будівництво вийде значно швидше, при цьому на якості це позначиться тільки позитивно.

Обране 0 Контакти