Все для ремонту та будівництва
0

Суміші для кладки

Показати першими:
За замовчуванням
Кладковий розчин Полімін М-100, 25 кг

Кладковий розчин Полімін М-100, 25 кг

(1)

Розчин будівельний для кладки, штукатурки. Витрата: 1,8 кг/м2/мм.

112 грн за шт.

106 грн опт.

Кладковий розчин Полімін М-150, 25 кг

Кладковий розчин Полімін М-150, 25 кг

Застосовується для облаштування стяжок, для отримання кладкових та штукатурних розчинів високої міцності. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Витрата: 1,8 кг/м2/мм.

58 грн за шт.

56 грн опт.

Кладочна суміш Полімін M-75, 25 кг

Кладочна суміш Полімін M-75, 25 кг

(1)

Застосовується для виготовлення кладок і штукатурних розчинів високої міцності (марки 75), призначених для виконання робіт всередині та зовні приміщень. Витрата: 1,8 кг/м2/мм.

124 грн за шт.

119 грн опт.

Клей для газо- та піноблоків КREISEL 125 , 25 кг

Клей для газо- та піноблоків КREISEL 125 , 25 кг

Призначений для зведення тонкошарової кладки зовнішніх та внутрішніх стін з блоків пористого бетону (пінобетону, газобетону). Максимальна товщина шва - до 3 мм. Витрата: близько 1,4 кг сухої суміші на 1 дм3 готової маси.

115 грн за шт.

108 грн опт.

Клей для газобетону BAUMIT Плано Фікс, 25 кг

Клей для газобетону BAUMIT Плано Фікс, 25 кг

Кладочна суха суміш для газобетону, пінобетону, керамічних, силікатних та бетонних блоків. Товщина шару 1-3 мм. Витрата: близько 13-17 кг/м3.

147 грн за шт.

139 грн опт.

Клей для газоблоку Полімін ПБ-55, 25 кг

Клей для газоблоку Полімін ПБ-55, 25 кг

Використовується для кладки зовнішніх і внутрішніх стін з точних за розміром теплоізоляційних блоків (газо- і пінобетону), поризованого керамічного каменю або силікатних блоків. Витрата: 2,0-2,3 кг/м2/мм.

110 грн за шт.

105 грн опт.

Суміш для кладки газобетону Момент, 25 кг

Суміш для кладки газобетону Момент, 25 кг

Застосовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Товщина шва: до 5 мм. Витрата: 1,35 кг/м2/мм.

102 грн за шт.

99 грн опт.

Суміш для кладки клінкерної цегли КREISEL 130, 25 кг

Суміш для кладки клінкерної цегли КREISEL 130, 25 кг

Кольорова суміш для кладки клінкерної та облицювальної цегли всередині та зовні приміщень. Складається з в'яжучих компонентів, мінеральних наповнювачів та модифікаторів. Витрата: близько 1,92/ дм3. Величина заповнювача до 2 мм.

135 грн за шт.

127 грн опт.

Суміш для кладки Момент, 25 кг

Суміш для кладки Момент, 25 кг

Використовується для кладки зовнішніх (несучих), внутрішніх стін та перегородок з цегли, у тому числі і силікатної, а також з керамічних блоків. Витрата: 1,9 кг/м/мм.

Ціну уточнюйте
Суміш Момент універсальна, 25 кг

Суміш Момент універсальна, 25 кг

Універсальна суміш для вирівнювання стін, укладання керамічної плитки, теплоізоляції, проведення облицювальних та кладкових робіт всередині та зовні приміщень. Товщина шару - 5-20 мм. Витрата: 1,4 кг/м2/1 мм товщини шару.

Ціну уточнюйте

Де придбати суміші для кладки та штукатурки

Для виконання загальнобудівельних робіт обов'язково потрібні суміші для кладки газоблоку, каменю, цегли та інших матеріалів. Придбати їх за доступною та конкурентною ціною можна у нашому інтернет-магазині.

Переваги придбання суміші для кладки у інтернет-магазині

Цей вид товару не належить до тих матеріалів, які перед покупкою слід уважно оглянути, понюхати, відчути на дотик. Щоб придбати суміші для кладки слід керуватися зовсім іншими критеріями:

 • складом;
 • експлуатаційними характеристиками;
 • вологоутримуючою здатністю;
 • міцністю;
 • пластичністю отриманого розчину;
 • часом, протягом якого можна виконувати роботи до затвердіння розчину;
 • адгезійними характеристиками;
 • ціною партії при продажу оптом – ця особливість є актуальною як для приватних забудовників, так як і при маштабних будівельних роботах. Потреби у матеріалі великі, навіть якщо зводиться невеликий дачний будиночок, крім того суміш цілком може використовуватися й для штукатурки;
 • нормами витрати.

Якщо у вас виникнуть складнощі з вибором суміші для кладки цегли або газоблоку, проблему легко вирішити, скориставшись послугою зворотного зв'язку, доступною у нашому інтернет-магазині у режимі онлайн.

Як правильно вибрати та замовити суміші для кладки та штукатурки

Всі суміші для кладки поділяються на:

 • ті, що призначені для виконання загальнобудівельних робіт;
 • спеціальні, що використовуються для конкретних операцій – зведення печей, об'єктів для зберігання агресивних речовин, а також для експлуатації у складних умовах низьких температур або підвищеної вологості.

Ціна на суміші для кладки різних виробників може істотно відрізнятися, тому для того щоб заощадити, слід уважно вивчати їх технічні параметри: нерідко суміш, яка коштує дешево, за якістю не поступається більш відомим маркам. Якщо зводиться об'єкт з газоблоку чи іншого пористого матеріалу, силікатної цегли, великоформатних будівельних блоків, то суміші для кладки – правильний вибір.

Вони дозволяють якісно та швидко виконати роботи, одночасно гарантуючи зниження тепловтрат у майбутньому, так як максимально мінімізується ширина теплового шва. Такого ефекту досягти за допомогою звичайного цементно-піщаного розчину неможливо. Використовувати готові суміші вигідно не тільки з точки зору зручності застосування у роботі, але, перш за все, з міркувань економії.

Вони дозволяють скоротити витрату матеріалу, та, відповідно, вартість будівництва у цілому. У нашому інтернет-магазині представлена продукція багатьох відомих брендів, що заслужили довіру у професійних будівельників. А для того щоб замовити суміші для кладки, потрібно:

 • зайти на відповідну сторінку;
 • вибрати відповідний товар та його кількість;
 • оформити заявку.

Після цього наш фахівець обов'язково зв'яжеться із замовником для уточнення часу та місця доставки, яка буде здійснена у найкоротші строки, не довше доби. Додатково можна скористатися послугами вантажників, які піднімуть товар на потрібний поверх.

Обране 0 Контакти