Все для ремонту та будівництва
єВідновлення єВідновлення
Купуючи у нас ви підтримуєте ЗСУ Купуючи у нас ви підтримуєте ЗСУ
0

Гідроізоляція

Показати першими:
За замовчуванням
Гідроізоляція Ceresit CR-65, 25 кг

Гідроізоляція Ceresit CR-65, 25 кг

(4)

Призначена для гідроізоляції мінеральних поверхонь з високою вологістю всередині та зовні приміщень. Витрата: від 3 до 8 кг/м2.

593 грн за шт.

564 грн опт.

Гідроізоляція Ceresit СR-66 2-х композиційна, 25 кг

Гідроізоляція Ceresit СR-66 2-х композиційна, 25 кг

(1)

Для гідроізоляції будівельних конструкцій всередині та зовні приміщень. Витрата: 3-5 кг/м2.

1763 грн за шт.

1675 грн опт.

Гідроізоляція Полірем-601, 25 кг

Гідроізоляція Полірем-601, 25 кг

Для роботи на бетоні, цементній підлозі, цегляній кладці при висоті водяного стовпа до 10 м. Товщина шару: 4-7 мм. Витрата: 1,3-1,5 кг/м2.

160 грн за шт.

129 грн опт.

Гідроізоляційна суміш – опис, застосування, де можна придбати

Купіть гідроізоляційну суміш для підлоги або стін у нашому інтернет-магазині з доставкою додому, і вам не доведеться турбуватися про всі нюанси особисто. А оскільки ми розуміємо, що зробити правильний вибір не завжди просто, то наші менеджери завжди готові допомогти вам у виборі якісної гідроізоляційної суміші відповідної ціни. Основна функція такого матеріалу – захист приміщення або навіть всієї будівлі від впливу на нього вологи, надмірна присутність якої дуже швидко призводить до руйнувань. Гідроізоляція для підлоги складається з таких компонентів:

 1. Цемент – основна сполучна речовина.
 2. Кварц, перліт, слюда та ін. – добавки та наповнювачі мінерального походження.
 3. Пластифікатор, прискорювач застигання та ін. – полімерні речовини та добавки, які підвищують якість гідроізоляційної суміші.

Ціна такої гідроізоляції найчастіше залежить від якості її компонентів, але при цьому ми намагаємося зробити її доступною кожному споживачеві, який може з більшості представлених зразків вибрати та купити підходящий. Застосовується гідроізоляційна суміш для:

 1. Ізоляція фундаменту та стін підземних поверхів.
 2. Ізоляція приміщень спеціального призначення – для ванни, басейну, колодязя.
 3. Для підлог.

При цьому споруди можуть бути з таких матеріалів:

 • цегла;
 • бетон;
 • природний камінь;
 • залізобетон.

Види та типи гідроізоляційних сумішей

Суха гідроізоляція розділяється на кілька підгруп у залежності від її фракції, що визначає область застосування:

 1. Фракція більше 5 мм застосовується для ізоляції грубих споруд, оскільки цемент, який є основою такої суміші, має один мінус – поява тріщин. Але чим вища марка цементу, тим якісніше вироблений з нього матеріал.
 2. Фракція гідроізоляційної суміші менше 5 мм разом з кварцовим піском та полімерними добавками утворюють розчин, який має проникаючі властивості, що сприяє зміцненню високої якості (для ванни).
 3. Гідроізоляція з фракцією не більше 0,63 мм утворює дисперсію у вигляді еластичної мастики, яку виробляють у готовому вигляді, а не сухим порошком. Такий матеріал є незамінним перед облицюванням плиткою, наприклад, для ванни, басейну або кухні.

Гідроізоляційна суміш розділяється на кілька видів залежно від застосування:

 1. Проникаюча складається з цементу та полімерних наповнювачів. Вона, як і бетон, має досить пористу структуру, що дозволяє цим двом компонентам взаємодіяти між собою. Саме за допомогою цієї суміші дуже легко та просто заповнювати тріщини та відколи на бетонних плитах. Наноситься вона точково у потрібних місцях. Оброблена конструкція буде надійно загерметизована, захищена від погодних умов та стійка до зносу.
 2. Бронююча гідроізоляція застосовується на рівні будівництва (фундаменту) або оздоблювальних робіт (для підлог та навіть стін). Найчастіше такі компоненти виступають як добавка до основних матеріалів, які блокують проникнення вологи.

Гідроізоляційна суміш для підлоги доступна як оптом, так і у роздріб, її можна купити у нашому інтернет-магазині, при цьому ціна буде значно нижчою, ніж у роздрібних мережах.

Обране 0 Контакти