Все для ремонту та будівництва
Київ, вул. Дмитра Дорошенка, 49, інд. 01042
0

Піноблок 100х300х600 мм

(1)
Призначається для кладки зовнішніх стін та внутрішніх перегородок. Має підвищену тепло- та звукоізоляцію.
Ціну уточнюйте
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Піноблок 100х300х600 мм відноситься до виробів з пористого бетону, виготовляється на основі цементу, вапна та інших мінеральних добавок, модифікаторів.

Має підвищену міцність на стискання, що допускає його застосування при будівництві об'єктів з невеликою об'ємною вагою. Довговічний та міцний матеріал, не схильний до гниття.

1

Піноблок 100х300х600 мм

Купити піноблок за доступною ціною з доставкою по Києву та області можна в нашому інтернет-магазині, заповнивши форму замовлення або замовивши зворотний дзвінок.

Сфера застосування

Піноблок 100х300х600 мм використовується для зведення зовнішніх та внутрішніх несучих конструкцій будинку, внутрішніх перегородок, використовується і з метою утеплення, шумо- та звукоізоляції існуючих стін, для їх зміцнення.

2

Перегородка з піноблоку

Властивості

Піноблоки мають велику кількість переваг у порівнянні з іншими будівельними матеріалами, використовуваними для зведення зовнішніх стін будівель і внутрішніх перегородок:

  • незважаючи на невелику вагу, матеріал відрізняється міцністю та надійністю, може використовуватися для зведення несучих стін в малоповерховому будівництві;
  • має високі тепло-, шумо- звукоізоляційні властивості;
  • паропроникний матеріал;
  • його використання дозволяє вести будівництво прискореними темпами, завдяки чіткості геометричних форм і досить великим розмірам;
  • вогнестійкість;
  • екологічність;
  • довговічність, термін служби будинків становить від 50-70 та більше років.

3

Заміський будинок з піноблоків

Спосіб застосування

Перед початком робіт потрібно підготувати поверхню (фундамент, балки, перекриття), яка повинна бути міцною та рівною. Для укладання піноблоків можна використовувати традиційний цементний розчин, але рекомендується використовувати спеціальні клейові суміші, в широкому асортименті представлені в нашому інтернет-магазині. Використання клею не тільки полегшує процес будівництва, але і дозволяє виконувати максимально тонкі шви, що позитивно позначається на теплопровідності стін.

Відкритий час у різних видів клеїв може відрізнятися, але у будь-якому випадку його досить, щоб при необхідності відкоригувати положення блоку. Перевіряти рівність кладки як по горизонталі, так і по вертикалі потрібно після кожного ряду: для першого випадку використовується будівельний рівень, а для другого – висок.

Термін зберігання: в сухому провітрюваному місці – необмежений.

Виробництво: Україна.

Відгуки Піноблок 100х300х600 мм

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти