Все для ремонту та будівництва
Київ, вул. Дмитра Дорошенка, 49, інд. 01042
0

Сітка ПВХ Классік 50х100, 25 м

(0)
Сітка з ПВХ покриттям зеленого кольору. Використовується для тимчасових та постійних огорож дачних ділянок, сільськогосподарських та тваринницьких угідь, територій великої площі з обмеженням доступу. У рулоні - 25 м.
  • 3344 грн
  • опт: 3177 грн
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Широко використовується для тимчасових та постійних огорож дачних ділянок, сільськогосподарських та тваринницьких угідь, територій великої площі з обмеженням доступу. Не потребує щорічного фарбування, красивого зеленого кольору, після установки протягом тривалого часу зберігає гарний вигляд.

70775f16fd9aa0e2cbbba603ebfd765b

Зварна сітка з ПВХ покриттям

Технічні характеристики

Основним матеріалом каркасу для зварної сітки є низьковуглецева сталь. Витягнута методом холодної катки в дріт круглого перетину діаметром 2 мм. У процесі виготовлення металеві прути проходять через етап точкового роботизованого зварювання, що практично виключає можливість появи бракованих з'єднань. Каркас формується зі взаємно перпендикулярних елементів. Після попереднього складання напівфабрикат піддається процесу очищення і полімеризації. Кінцева товщина стержня становить 2,07 мм. Високий рівень автоматизації та оптико-електронні сенсори гарантують суцільний і рівномірний шар полімеру на металі.

foto-setka-76

Паркан пташника на присадибній ділянці

Переваги використання

Металева зварна сітка з ПВХ оболонкою демонструє максимальну корозійну стійкість як до звичайної вологи, так і до агресивних середовищ, як морське повітря, сільскогосподарські азотисті, калійні та побутові хімікати і т.п. Термін служби у різних виробників коливається від 5 до 15 років, однак цей термін актуальний для виробів з неушкодженим антикорозійним покриттям.

Rulonnaya Razrez

Схема встановлювання паркану

Сфера застосування

Зварна металева сітка ПВХ Классік з розмірами вічок 50х100 мм може використовуватися як для тимчасового огородження, так і для постійного паркану для дачі. Висока міцність дозволяє використовувати матеріал як елемент огорожі вольєрів для тварин. Ідеально підходить для армування у штукатурних та бетонних роботах, так як на метал, захищений полімером, не впливає агресивне кислотне середовище розчинів та штукатурок.

11018741

Схема кріплення сітки

Відгуки Сітка ПВХ Классік 50х100, 25 м

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти