Все для ремонту та будівництва
0

Сітка рабіца, 15 м2

(0)
Сітка для огорож. Найбільш поширені розміри вічок: 35х35 мм, 50х50 мм, 65х65 мм. Використовується у будівництві, сільському господарстві. Рулон 15 м2. Довжина - 10 м, ширина - 1,5 м.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Реалізується у рулонах по 15 м2. Довжина рулону складає 10 м, а ширина - 1,5 м. Найбільш поширені розміри вічок: 35х35 мм, 50х50 мм, 65х65 мм. Використовується у будівництві, сільському господарстві, для побутових потреб, у дизайні.

setka rab

Сітка рабіца у рулоні

Сфера застосування

Сітка рабіца спочатку була розроблена у якості армування при оштукатурюванні стін. Зараз область застосування набагато ширше: у будівництві - армування наливних та теплих підлог, різних бетонних виробів на зракок плитки, блоків неправильної форми; просіювання і калібрування сипучих матеріалів: гравій, щебінь, керамзит і т.п. Широко використовується як конструктивний елемент огорож, вольєрів, кліток, постійних або тимчасових парканів, як кріплення в гірничих виробках. Деякі автолюбителі мають вузькі смужки сітки для підкладання під колеса під час пробуксовування на бездоріжжі.

id24

Сучасне обладнання для виробництва

Використовувані матеріали

У якості основного матеріалу для виготовлення сітки рабіца використовується низьковуглецева сталь, витягнута у дріт круглого перетину. Для захисту від корозії, як правило, використовується оцинковка. При дбайливому ставленні та періодичному фарбуванні вироби із сітки можуть служити не один десяток років.

1393928373 setka-otcinkovannaia

Бюджетна, але надійна огорожа для дачі

На що звертати увагу при виборі

Торцеві кінці дроту повинні бути повністю загнутими. Це не тільки показник використання якісного, сучасного заводського обладнання, але й зручність експлуатації. Якісний виріб, виготовлений у заводських умовах, повинен мати однаковий розмір вічок на всій протяжності відрізу, також необхідно стежити за однотонністю захисного покриття. У ньому не повинно бути тріщин, особливо на вигинах, напливів та інших вад.

Demakersvan1

Огорожа з сітки рабіца може бути не тільки функціональною, але й красивою

Відгуки Сітка рабіца, 15 м2

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти