Графік роботи
Пн-Вс: 9:00-21:00

 x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Пінопласт для теплоізоляції

Виробник:
Оберіть виробника
Результат 1. 5 з 5

Використовується для теплоізоляції при будівництві та ремонті будівель і споруд, для звукоізоляції при ударних шумових навантаженнях. Розмір: 1000х500х20 мм.

  Додати відгук
Ціна: 34,30 грн.
Опт. ціна: 32,10 грн.

Використовується для теплоізоляції при будівництві та ремонті будівель і споруд, для звукоізоляції при ударних шумових навантаженнях. Розмір: 1000х500х30 мм

  Додати відгук
Ціна: 44,30 грн.
Опт. ціна: 42,10 грн.

Використовуються для теплоізоляції при будівництві та ремонті будівель і споруд, для звукоізоляції при ударних шумових навантаженнях. Розмір: 1000х500х40 мм. Щільність: 15-16 кг/м3.

  Додати відгук
Ціна: 68,30 грн.
Опт. ціна: 66,70 грн.

Застосовується при зовнішньому утепленні фасадів будівель з подальшим нанесенням штукатурки у якості декоративно-захисного шару.

  Додати відгук
Ціна: 129,30 грн.
Опт. ціна: 127,70 грн.

Застосовується для утеплення складських приміщень, промислових і теплих підлог, житлових і промислових споруд, для облаштування температурних швів в системах заливних підлог та при бетонуванні.

  Додати відгук
Ціна: 1292,50 грн.
Опт. ціна: 1291,20 грн.

Пінопласт для теплоізоляції — недороге утеплення фасадів

Якщо потрібно недорого, але якісно та ефективно виконати утеплення стін зовні будинку, то найраціональніший варіант – купити пінопласт для теплоізоляції, ціна якого є найдоступнішою.

Популярність пінопласту для теплоізоляції забезпечується його низькою ціною та широкою сферою застосування, але в основному він використовується при утепленні стін зовні та усередині будинку. Також пінопласт для теплоізоляції ефективний при утепленні:

 • фундаментів;
 • покрівельних конструкцій;
 • підвалів;
 • горищ та мансардних надбудов;
 • підлог та інших будівельних елементів будинку.

Залежно від сфери застосування у нашому інтернет магазині є можливість вибрати відповідний для конкретного виду робіт матеріал. У тому випадку, коли пінопласт для теплоізоляції застосовується:

 • як утеплення стін зовні, то необхідно вибирати листовий виріб з товщиною від 25 мм і більше з мінімальною або середньою щільністю, та обов'язково з урахуванням кліматичного району – цього цілком достатньо для зменшення теплопровідності стін та не призведе до збільшення навантаження на несучі конструкції;
 • для утеплення перекриттів та підлог, з урахуванням солідного статичного та динамічного навантаження, потрібно придбати матеріал з максимальною щільністю;
 • утеплення фасадів «вологим» способом виконується із застосуванням плит середньої щільності товщиною 25-50 мм, а перед тим як оштукатурити поверхню, їх слід зміцнити та захистити за допомогою армуючої сітки;
 • матеріал з найнижчою щільністю незамінний у якості порожнинного утеплювача, наприклад, широко використовується у колодязній цегляній кладці.

Для теплоізоляції покрівлі може використовуватися будь-який вид утеплювача (найчастіше перевагу віддають матеріалу з більшою щільністю), але вибір повинен визначатися конструктивними особливостями даху та кліматичними умовами.

Де краще придбати пінопласт для теплоізоляції оптом

Для робіт з утеплення будинку пінопласт для теплоізоляції потрібен у досить великих обсягах, тому вигідніше купити всю необхідну кількість оптом, тим паче що у цьому випадку ціна за одиницю продукції буде нижчою. А якщо зробити замовлення у нашому інтернет-магазині, то приємним бонусом виявиться швидка доставка товару у будь-яку точку Києва чи області за короткий термін, не більше доби, при цьому точний час обов'язково заздалегідь узгоджується. Придбаний у нас пінопласт для теплоізоляції повністю буде:

 • екологічно безпечним;
 • інертним до біологічних впливів та агресивних хімічних речовин;
 • мати низьку вологопоглинаючу здатність;
 • низький коефіцієнт теплопровідності;
 • високу здатність до шумо- та звукопоглинання;
 • чималий термін служби – від 30 років та більше;
 • широкий експлуатаційний діапазон температур – від -150 до +80°C, що дуже важливо, коли виконується утеплення з його допомогою фасадів.

Якщо роботи планується виконувати своїми руками, а будівельних знань недостатньо, то, скориставшись послугою зворотного зв'язку, завжди можна отримати кваліфіковану допомогу з питань застосування та вибору матеріалу.