Все для ремонту та будівництва
0

Силікон

Показати першими:
За замовчуванням
Силіконовий герметик Ceresit CS-25, 0,28 л

Силіконовий герметик Ceresit CS-25, 0,28 л

(5)

Призначений для герметизації швів плиткових облицювань в кутах між стінами, стінами та підлогою, а також в місцях примикання плиткових облицювань до ванн, раковин. Витрата: 0,8 - 1,3.

338 грн за шт.

323 грн опт.

Який силікон придбати?

Замовте силікон для герметизації швів з доставкою у нашому інтернет-магазині та отримайте вигідні ціни на супутні товари. Такі матеріали можуть мати різне призначення, яке у значній мірі залежить від їх хімічного складу, тому потрібно знати, який вибрати, щоб не зіпсувати все оздоблення поверхні.

Силікон для герметизації у Києві

Види найпопулярнішого матеріалу:

  1. Універсальний – це силікон досить широкого застосування, який використовується для герметизації швів усередині та зовні будинків, його ціна залежить від якості та фірми виробника. Він випускається у двох кольорах – білому та прозорому. Найчастіше такий матеріал застосовують для герметизації або ущільнення дверних коробок, вікон або інших елементів, які мають досить міцну структуру. Універсальний силікон не рекомендується застосовувати з пластиком, оскільки він не має антибактеріальних властивостей, а це призводить до утворення корозії та подальшої появи грибка.
  2. Санітарний силікон коштує набагато дешевше універсального, оскільки його застосування чітко визначено і він нестійкий до атмосферних явищ. Найчастіше ним користуються сантехніки при заміні або ремонті водопостачання та відведення. Також він підійде для герметизації стиків при установці будь-якого виду сантехніки. Маючи протигрибкові властивості, такий матеріал захистить всі шви у ванній кімнаті від появи грибків навіть під впливом підвищеної вологості. Колір може бути білим або прозорим. Але існує ще один вид санітарного герметика, який випускається в декількох кольорах – бежевий, коричневий, блакитний, сірий та навіть світло-блакитний, вони застосовуються для декоративної герметизації кольорових елементів.
  3. Високотемпературний або жаростійкий силікон має досить високу ціну, оскільки його просять придбати майстри при герметизації стиків на поверхнях, що піддаються постійному чи періодичному нагріванню до високої температури (+3500С +15000С). Це можуть бути: каміни, труби для відводу диму або елементи опалювальних котлів. Також існують термостійкі герметики певного призначення – для камінів, автомобільні. Найчастіше колір такого матеріалу червоний.
  4. Покрівельний силікон застосовується для герметизації швів при монтажу даху або облаштуванню водостічної системи. Цей вид можна придбати за досить доступними цінами. Найчастіше такі силікони є похідними бітумних матеріалів, тому мають чорний колір. Цей матеріал має підвищену стійкість до впливу атмосферних явищ, тому не піддається корозії від впливу сонця або морозу.

Шви, створені за допомогою силіконових герметиків, залишаються пластичними протягом усього часу експлуатації, що дозволяє зберегти конструкцію навіть при зміщенні одного або декількох її елементів. Але для отримання відмінного результату монтаж повинен проводитися з дотриманням усіх правил, силікон ніколи не варто наносити на жирні або неочищені від пилу поверхні.

Обране 0 Контакти