Все для ремонту та будівництва
0

Пінополістирол Піноборд, 20 мм 0,75 м2

(0)
Застосовується в конструкціях інверсійних покрівель, для ізоляції стін, підземних та цокольних частин будівель, холодильників, промислових підлог, а також льодових арен. Розмір плити: 1250x600x20 мм.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Пінополістирол Піноборд виготовляється із гранул полістиролу, спінених за участю СО2, спирту та спеціального розрідженого фреону. Ще одним компонентом є FR (антипірен), головне завдання якого – сприяти уповільненню процесу горіння.

Сфера застосування

Пінополістирол Піноборд, купити який можна не виходячи з дому прямо на сайті нашого інтернет-магазину за найнижчою ціною в Києві, використовується для облаштування ефективної теплоізоляції різних огороджувальних конструкцій в цивільному та промисловому будівництві. Плити екструдованого пінополістиролу застосовуються для теплоізоляції фундаментів та цокольних поверхів будівель та споруд.

Пінополістирол Піноборд, доставка якого здійснюється нашою логістичної службою протягом доби по Києву та області, незамінний при облаштуванні теплих та комфортних підлог. Завдяки своїм теплотехнічним показникам екструдований пінополістирол дозволяє використовувати нові будівельні конструкції та технології при спорудженні покрівель.

1

Утеплення зовнішніх стін

Властивості

Популярний та здобувший широку популярність у забудовників пінополістирол Піноборд забезпечив собі низьку та доступну ціною, а також унікальні експлуатаційні та робочі характеристики:

  • низька теплопровідність;
  • довговічність;
  • висока стійкість до деформації;
  • інертність до цвілі та грибків, а також до багатьох агресивних хімічних середовищ: кислотних (органічних і неорганічних), розчинів солей, їдких лугів, хлорного вапна, спиртових барвників, аміаку, фреону, цементу, органічних та мінеральних масел;
  • вогнетривкість;
  • середнє вологопоглинання;
  • низька паропроникна здатність;
  • екологічна та гігієнічна безпека;
  • зручність та простота монтажу.

2

Утеплення підлоги пінополістиролом

Спосіб застосування

Плити пінополістиролу Піноборд легко ріжуться ножем та надзвичайно прості в монтажі. Кріплення можливе при будь-якій температурі повітря та вологості, атмосферні опади не стоять на заваді для виконання робіт. Монтуються плити до горизонтальної або вертикальної поверхні за допомогою клейової суміші на цементній основі.

Клей наноситься на поверхню плит точково, при цьому потрібно стежити за тим, щоб забезпечувався контакт мінімум 40% листа з поверхнею основи. Висихання займає близько 3 діб. Додаткове механічне кріплення плит з метою їх надійної фіксації на вертикальній поверхні, як правило, не потрібно.

3

Утеплення фундаменту пінополістиролом

При утепленні вертикальних конструкцій фундаменту, бітумні мастики та клейові суміші застосовуються тільки для того, щоб зафіксувати плиту в вертикальному положенні до моменту її засипки. Клеючі суміші наноситься, як правило, маячковим способом.

Немає необхідності у додаткових роботах з вирівнювання поверхні основ, що дозволяє виконувати роботи більш оперативно та в найкоротші терміни. Крім того, немає потреби прив'язуватися й до природних факторів: роботи можна проводити в будь-яку пору року та в будь-яких погодних умовах.

Виробник: ООО «Еліт-Пласт», ТМ Піноборд, Україна.

Відгуки Пінополістирол Піноборд, 20 мм 0,75 м2

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти