Все для ремонту та будівництва
0

Пісок, цемент, керамзит

Показати першими:
За замовчуванням
Алебастр, гіпс будівельний 30 кг

Алебастр, гіпс будівельний 30 кг

(2)

Для ремонтних робіт всередині приміщень: заповнення тріщин, раковин в будівельних конструкціях. Виготовлення ліпних та рельєфних деталей.

Ціну уточнюйте
Вапно гашене, 30 кг

Вапно гашене, 30 кг

(1)

Знаходить широке застосування у будівництві для приготування штукатурних розчинів, виготовлення бетону, сухих сумішей, а також у сільському господарстві.

198 грн за шт.

184 грн опт.

Вапняний розчин, 50 кг

Вапняний розчин, 50 кг

(1)

Застосовується для різних видів будівельних і ремонтних фасадних та внутрішніх робіт. Являє собою суміш з піску (яружного або річкового) та вапняної гашеної маси.

127 грн за шт.

118 грн опт.

Керамзит у мішках, фракція 10-20 мм

Керамзит у мішках, фракція 10-20 мм

(2)

Популярний, екологічно чистий теплоізоляційний матеріал. Має невелику масу, не дивлячись на пористу структуру, характеризується низьким вологопоглинанням та високою морозостійкістю. Вага 1 м3 керамзита фракції 5-20 – приблизно 425 кг.

177 грн за шт.

168 грн опт.

Пісок річковий у мішках, 50 кг

Пісок річковий у мішках, 50 кг

(1)

Сипучий будівельний матеріал, видобутий у руслах річок, відрізняється високим очищенням, однорідністю та мінімальною кількістю сторонніх включень. Модуль крупності у діапазоні 1,36 - 2,2.

Ціну уточнюйте
Пісок яружний у мішках 50 кг

Пісок яружний у мішках 50 кг

(1)

Широко використовується у будівництві, при проведенні ремонтних робіт, при благоустрої територій.

Ціну уточнюйте
Цемент M-500 25 кг

Цемент M-500 25 кг

(1)

Будівельний матеріал, що характеризується високою швидкістю твердіння. Крім звичайних будівельно-монтажних робіт рекомендується використовувати при ремонтних та аварійно-відновлювальних роботах, де необхідна висока міцність суміші з моменту нанесення.

112 грн за шт.

108 грн опт.

Цемент білий, 25 кг

Цемент білий, 25 кг

(1)

Білий цемент застосовується при фасадних роботах, затиранні швів, створенні кольорових штукатурок, виробництві бетону.

255 грн за шт.

226 грн опт.

Цемент М-400 25 кг

Цемент М-400 25 кг

(2)

Широко використовується для виготовлення будівельних розчинів та бетону. Затверділий матеріал здатний витримати навантаження 400 кг на 1 см2. Витрата до 575 кг/м3 в залежності від марки бетонної суміші.

98 грн за шт.

75 грн опт.

Щебінь відсів, фракція 5-20 мм, 50 кг

Щебінь відсів, фракція 5-20 мм, 50 кг

(1)

Використовується для виробництва бетонів малої міцності, а також як добавка в асфальтові суміші, у якості фільтруючої маси для дренажних споруд і відводів, в ландшафтному дизайні. Розмір фракції: 5-20 мм. У мішку - 50 кг.

55 грн за шт.

53 грн опт.

Щебінь, фракція 5-20 мм, 50 кг

Щебінь, фракція 5-20 мм, 50 кг

(1)

Використовується при виробництві бетонних конструкцій, заливці, облаштуванні дорожнього полотна. При облаштуванні фундаментів застосовується як у бетонних роботах, так і під час підготовки поверхонь до них. Витрата залежать від типу виконуваних робіт.

68 грн за шт.

67 грн опт.

Пісок, цемент, керамзит — у чому відмінність?

Придбайте для цегляної кладки річковий, балковий пісок, цемент, керамзит та інші будівельні матеріали для великого або приватного будівництва, скориставшись послугами нашого інтернет-магазину, і ви відразу усвідомите переваги віддалених покупок. Це є нашою перевагою серед інших торгових компаній, при цьому наші ціни не перевищують ринкові. Будівництво будь-якого типу вимагає використання не тільки будівельних блоків, але й сумішей для кладок та утеплювача. Саме такими незамінними матеріалами для кладки і є балковий або річковий пісок, цемент, керамзит, що мають доступні ціни.

Інтернет-магазин пропонує недорого придбати пісок, цемент, керамзит

Пісок – це сипучий елемент для будівельних сумішей, який видобувається з річок – річний пісок, балковий – має найдрібнішу структуру, кар'єрний – вимитий на спеціальних кар'єрах та очищений від сторонніх домішок та предметів. Використання піску у різних сферах:

 • для бетонних конструкцій;
 • при замішуванні розчину;
 • на виробництві тротуарної плитки;
 • для насипів у ландшафтному дизайні;
 • як основний компонент у виробництві скла.

Річковий або балковий пісок, цемент, керамзит можуть використовуватися одночасно, але найпопулярнішим поєднання є пісок та цемент, які утворюють цементний розчин для кладки цегли, ціна всіх його компонентів досить низька. Цемент – це в'язка речовина з неорганічних елементів, яка має дві марки міцності – М-400 та М-500. Також все частіше можна зустріти білий цемент, на основі якого проводяться фінішні фасадні шпаклівки, особливо міцні та стійкі до всіх видів пошкоджень.

Ще однією перевагою цементу є використання у багатьох будівельних сумішах, наприклад, стяжка або самовирівнююча суміш для облаштування підлог, різного призначення будівельний клей. Керамзит – це похідний від глини та глинистого сланцю матеріал, який видобувається шляхом їх випалювання, при цьому його вага досить невелика, що дозволяє застосування у найвигадливіших конструкціях. Вага такого матеріалу може бути від 350 до 1000 кг/м3 залежно від способу термічної обробки. Використання керамзиту:

 • у квітникарстві у вигляді гранул;
 • як сипучий утеплювач;
 • домішок у виробництві легкого виду бетону.

Але найпопулярнішим залишається варіант утеплення підлоги у приватному будівництві, який за своїми властивостями не поступається ні одному матеріалу подібного призначення. Це єдиний утеплювач, який володіє 100% протипожежними властивостями. Пісок, цемент, керамзит можна замовити як:

 1. Сипучі будівельні матеріали.
 2. Матеріали, вироблені за стандартами, що встановлені державними лабораторіями.
 3. Екологічно чисті матеріали.
 4. Використовувані у будь-яких територіальних та атмосферних умовах матеріали.
 5. Матеріали універсального призначення (застосовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт).
 6. Доступні та якісні будівельні матеріали.
Обране 0 Контакти