- Виробник: Інші
Використовується при виробництві бетонних конструкцій, заливці, облаштуванні дорожнього полотна. При облаштуванні фундаментів застосовується як у бетонних роботах, так і під час підготовки поверхонь до них. Витрата залежать від типу виконуваних робіт.
Є питання по товару?
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40
У будівництві найбільш популярний гранітний щебінь (досить часто використовується доломітовий та вапняковий).
Щебінь гранітний, вапняковий, доломітовий
Основні характеристики щебеню фракції 5-20:
- Щільність – 1,3…1,45 т/м3.
- Лещадність – показник характеризує наявність у складі голчастих та пластинчастих частинок, чим їх менше, тим нижчі витрати на виробництво бетону. Для щебеню фракції 5-20 характерний низький рівень – 1-2 група, коли наявність частинок не перевищує 15-20% від загального обсягу.
- Високий показник адгезії – матеріал міцно з'єднується з цементуючими сумішами.
- Низьке вологопоглинання – рекомендується використовувати у якості наповнювача при виробництві бетонних виробів та засипці поверхонь на грунтах з високим рівнем грунтових вод.
- Морозостійкий - висока стійкість до низьких температур дозволяє матеріалу витримувати 400 заморожувань без істотної зміни технічних та експлуатаційних характеристик.
- Радіоактивність – менше 370 Кб/кг, показник у межах норми допускається для використання при зведенні житлових будівель. Відноситься до 1 класу радіоактивності будівельних матеріалів. При використанні у складі бетонних конструкцій показник істотно знижується.
Використання щебеню фракції 5-20 у роботах з бетонування
Сфера застосування
Завдяки своїм експлуатаційним характеристикам щебінь фракції 5-200 широко використовується у будівництві, ландшафтному дизайні та декоративній обробці приміщень:
- при облаштуванні фундаментів для будівель, що піддаються підвищеним навантаженням;
- при укладанні та ремонту дорожніх покриттів;
- при виробництві бетону та особливо міцних залізобетонних виробів;
- при будівництві, мостів, дамб, гребель та інших гідротехнічних споруд.
Використання щебеню у ландшафтному дизайні