Графік роботи
Пн-Вс: 9:00-21:00

 x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Суміші для підлоги: наливна підлога

Призначається для попереднього вирівнювання поверхні перед укладанням фінішного декоративного покриття всередині приміщень. Витрата: 1,8 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 232,48 грн.
Опт. ціна: 221,10 грн.

Цементна суміш для кінцевого формування підлог Усередині приміщень. Для підлог з підігрівом. Міцність: М 300. Шар 5-80 мм.Расход: 1,9 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 186,20 грн.
Опт. ціна: 180,80 грн.

Підлога наливна, самовирівнюча для внутрішніх робіт. Міцність М 200. Висока адгезія. Зносостійка. Твердіння: 24 год. Шар: 3-15 мм Витрата 1,8 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 247,60 грн.
Опт. ціна: 242,80 грн.

Основа: цемент. Водо- морозостійкий. Висока міцність. Застосовується в промислових приміщеннях і на похилих поверхнях. Витрата 1,8 кг/м2/мм.

  Додати відгук

Розчин використовується для виготовлення наливних самовирівнювальних підлог всередині житлових та громадських приміщеннях. Швидко твердне. Шар 2-10 мм, витрата 1,5 кг/м2.

  Додати відгук

Суміш застосовується для виготовлення наливних підлог, що самовирівнюються і формування нівелюючих прошарків на будь-якій основі всередині приміщеннь. Товщина шару 5-20 мм. Витрата: 1,6 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 170,20 грн.
Опт. ціна: 164,80 грн.

Застосовується у якості вирівнюючої суміші для бетонних і цементно-піщаних поверхонь з наступним монтажем керамічної плитки, керамограніта, гресу, клінкерної плитки всередині приміщень. Витрата: 1,8 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 320,64 грн.
Опт. ціна: 305,83 грн.

Застосовується для облаштування покриттів підлоги та підготовки поверхні під укладання покриттів. Швидко твердне. Витрата: близько 2 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 1008,80 грн.
Опт. ціна: 956,13 грн.

Легковирівнювальна суміш. Може укладатися роздільним шаром. Гідро-, тепло-, звукоізоляція. Витрата: 2 кг/м2/мм. Товщина шару - від 15 мм.

  Додати відгук
Ціна: 524,48 грн.
Опт. ціна: 497,42 грн.

Суміш для монтажу та анкерування різних будівельних елементів та устаткування в бетонних поверхнях (ширина зазору 20-50 мм). Витрата: близько 1,8 кг/л заповненого обсягу.

  Додати відгук
Ціна: 878,00 грн.
Опт. ціна: 833,52 грн.

Для обладнання підлоги всередині та зовні приміщень, може використовуватися для похилої підлоги. Витрата: 2 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 1088,00 грн.
Опт. ціна: 1032,16 грн.

Призначений для машинного та ручного виконання вирівнювальних покриттів на підлогових поверхнях під подальшу обробку плиткою всередині приміщень. Витрата: 1,5 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 274,40 грн.
Опт. ціна: 261,34 грн.

Наливна підлога підходить для підлог з підігрівом. Аналог Kreisel 410, але для різного шару. Товщина: 5-35 мм. Витрата: 1,5 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 274,40 грн.
Опт. ціна: 261,34 грн.

Фінішна наливна підлога служить для усунення нерівностей та шорсткості перед укладанням підлогових покриттів. Товщина шару: 3-15 мм. Витрата: 1,5 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 196,28 грн.
Опт. ціна: 186,35 грн.

Призначена для створення рівного та міцного вирівнюючого проміжного шару між чорновою основою поверхні та зовнішнім декоративним покриттям. Використовується зовні та всередині приміщень. Наноситься як вручну, так і за допомогою штукатурної станції....

  Додати відгук

Наливна гіпсова підлога, фінішний шар для облаштування рівної підлоги на гіпсових та цементних стяжках. Товщина шару: від 3 до 15 мм. Витрата: 1,6 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 336,00 грн.
Опт. ціна: 320,58 грн.

Призначена для ремонту або створення рівної підлоги на стяжках перед наступним укладанням підлогових покриттів. Товщина шару: 1-20 мм. Витрата: приблизно 1,5 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 604,17 грн.
Опт. ціна: 573,92 грн.

Самовирівнювальна суміш. Товщина шару: 5-50 мм. Витрата: 2 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 121,20 грн.
Опт. ціна: 118,00 грн.

Які суміші для підлоги можна купити у Києві?

Замовте у нашому інтернет-магазині суміші для підлоги з доставкою додому і ви отримаєте якісні будівельні матеріали за оптовими цінами. Такий товар має ряд переваг, без яких неможливе проведення якісного та довговічного ремонту. Найпопулярнішими варіантами суміші для підлог є самовирівнюючі суміші для вирівнювання підлоги, які можна придбати за доступними цінами. Невелика вартість обумовлена екологічно чистими та недорогими компонентами, головними з яких є цемент та гіпс. Якщо потрібне швидке вирівнювання поверхні з невеликим шаром, то використовується цементна стяжка для підлог, а якщо нерівності більше 50 мм, то тут не обійтися без гіпсового її варіанту. Але використання будь-якого з цих зразків передбачає облаштування армуючого шару, для якого використовується армована сталева сітка. Вона запобігає появі тріщин та відшарувань. Також існує відмінність такого роду матеріалів у місцях їх застосування:

 • цементна стяжка може використовуватися у всіх видах приміщення, вона більш міцна та довговічна;
 • гіпсову суміш для підлоги слід придбати, якщо планується ремонт у приміщенні з сухим повітрям, вона дозволяє підлозі «дихати», не дає усадку, але дуже нестійка під впливом вологи.

Вибір суміші для підлоги перед покупкою

Гарна адгезія з такими поверхнями:

 • гіпсокартон;
 • цемент;
 • вапняні розчини;
 • бетонні покриття;
 • азбестоцементні матеріали;
 • дерев'яні перекриття.

Такі суміші для підлог, як самовирівнюючі суміші, як правило, представлені у вигляді матеріалів з фракцією сипучих елементів та продаються за низькою ціною. Ця характеристика говорить про те, що вони використовуються для облаштування чорнової стяжки, завданням якої є заповнення всіх нерівностей перед декоративною обробкою. Дрібнофракційні суміші для підлог, які призначені для вирівнювання підлоги фінішним шаром, заливаються на вже рівну поверхню, але не раніше ніж через 72 години після нанесення чорнової стяжки. Такі методи безпеки необхідні, тому що тонкошарова стяжка сохне швидше, а це загрожує появою провалів у не повністю висохлій товстошаровій стартовій стяжці.

Що потрібно придбати для створення власної суміші для підлоги?

Основні компоненти:

 • річковий митий дрібнофракційний (до 5 мм) пісок;
 • цемент марки М-500;
 • також знадобиться звичайна водопровідна вода.

Співвідношення цементу та піску в саморобній стяжці береться 1:3, але така стяжка не може мати потрібні якості, оскільки при виготовленні заводського варіанту додають певну кількість пластифікаторів. Також для вирівнювання підлоги можна скористатися спеціальними сумішами, що самовирівнюються для підлог на поліуретановій основі. Вони мають універсальні властивості, оскільки можуть використовуватися без подальшої декоративної обробки. Ці суміші мають такі переваги, бо виробляються із додаванням фарбників, які не втрачають своїх властивостей протягом 30-40 років.