Все для ремонту та будівництва
0

Наливна підлога Knauf Нівеліршпахтель 415, 3-15 мм, 25 кг

(0)
Наливна гіпсова підлога, фінішний шар для облаштування рівної підлоги на гіпсових та цементних стяжках. Товщина шару: від 3 до 15 мм. Витрата: 1,6 кг/м2/мм.
  • 336 грн
  • опт: 323 грн
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

КНАУФ Нівеліршпахтель 415 - суха будівельна суміш, виготовлена на основі сульфату кальцію зі спеціальними добавками та кварцовим піском у якості заповнювача. Товщина шару від 3 до 15 см. Служить проміжним шаром для облаштування рівної підлоги, при товщині шару 5 мм, або як нівелювальна маса - 15 мм.

Призначена для нанесення на гіпсові та цементні стяжки, також може застосовуватися як основа для звичайних підлогових покриттів всередині будівель, за винятком промислових та приміщень з підвищеною вологістю. Якщо товщина шару передбачена більше ніж 15 мм, рекомендовано використовувати нівелювальну монолітну підлогу КНАУФ Нівелірестріх 425, під штучний паркет підійде шпаклівка КНАУФ Флісшпатель Фазерфлекс 15.

Як підготувати поверхню

Основа повинна бути сухою, міцною, чистою від сміття, пилу та інших речовин, що знижують адгезію. Перед нанесенням суміші КНАУФ Нівеліршпахтель 415 поверхню рекомендується загрунтувати. На нормально поглинаючих поверхнях (бетон, цемент, наливні підлоги КНАУФ) рекомендовано використовувати грунтовку КНАУФ Естріхгрунд. Для сильно поглинаючих поверхонь використовувати грунтовку Ceresit CT-17. На гіпсових основах підлог застосувати грунтовку КНАУФ Естріхгрунд. А слабо поглинаючі або не поглинаючі поверхні, наприклад, керамічні покриття, обробити сумішшю Ceresit CT-19 Бетонконтакт.

Застосування

25 кг суміші і 6,5 л чистої води ретельно перемішати до отримання однорідної консистенції без грудок і потрапляння повітря. Час експлуатації приготованого матеріалу 30 хвилин. Суміш можна наносити як ручним, так і механічним способом. Якщо товщина шару передбачає ручний спосіб обробки, то розчинна суміш заливається рівномірно по всій поверхні, при машинній обробці – за допомогою шланга до необхідного рівня. Потім розрівняти матеріал по поверхні за допомогою голчастого валика, кельми або шпателя. Для ходьби по нещодавно налитій суміші використовувати взуття з голчастою підошвою.

Максимальна товщина шару: 15 мм.

Витрата матеріалу: приблизно 1,6 кг/м2/мм.

Термін зберігання: в сухому місці до 6 місяців від дати виробництва.

Виробник: Knauf.

Витрата води (л/кг сухої суміші) 0.26
Витрата сухої суміші (кг/м2/мм) 1.6
Призначення для вирівнювання підлоги
Примітка для внутрішніх робіт
Склад суміш на основі сульфату кальцію, спеціальних добавок та кварцового піску
Температура застосування від + 5 °C до + 30 °C
Товщина шару (мм) 3-15
Час застигання близько 3 годин
Час придатності розчинної суміші близько 30 хвилин

Відгуки Наливна підлога Knauf Нівеліршпахтель 415, 3-15 мм, 25 кг

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти