Графік роботи
Пн-Вс: 9:00-21:00

 x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Шпаклівки готові фінішні

Результат 1. 9 з 9

Призначена для заповнення швів, оформлення кутів, фінішної обробки гіпсокартонних плит всередині приміщень. Використовується для фіксації та обробки сполучних стрічок, нанесення першого шару по металевим елементам. Витрата: 0,67 кг на 100 м2...

  Додати відгук
Ціна: 951,00 грн.
Опт. ціна: 898,00 грн.

Готова шпаклівка. Добре розтягується – підходить як фінішний шар для всіх типів поверхонь. Товщина шару: до 4 мм. Витрата: 1,5 кг/м2/мм.

  Додати відгук

Призначена для вирівнювання дерев'яних гіпсових, бетонних, цементних стін та стель. Витрата: 1,5 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 783,00 грн.
Опт. ціна: 752,00 грн.

Для остаточної підготовки поверхонь під оздоблення. Витрата: 1,1 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 1212,90 грн.
Опт. ціна: 1152,06 грн.

Використовується для фінішного оздоблення та створення ідеально гладких поверхонь. Застосовується в сухих приміщеннях для обробки стін та стель. Витрата: 1,9 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 560,00 грн.
Опт. ціна: 555,00 грн.

Призначена для вирівнювання штукатурних та бетонних поверхонь усередині будівлі. Суміш готова до використання після перемішування. Витрата: 1,8 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 764,00 грн.
Опт. ціна: 758,00 грн.

Універсальна шпаклівка для внутрішніх робіт. Легко наноситься, готова до використання. Можна також використовувати для створення декоративної рельєфної поверхні. Витрата: 1,5 кг/м2/мм.

  Додати відгук

Готова фінішна шпаклівка призначена для фінішних робіт всередині будівель. Витрата: 1,5 кг/м2.

  Додати відгук

Призначена для фінішного шпаклювання поверхні стін та стель, а також для заповнення швів між гіпсокартонними плитами усередині приміщення. Витрата - 1,5 кг/м2/мм.

  Додати відгук

Які купити фінішні шпаклівки?

Купуючи будь-який оздоблювальний матеріал, віддайте перевагу нашому інтернет-магазину, в якому представлені найпопулярніші гіпсові, цементні та акрилові фінішні шпаклівки, а ціни цих матеріалів можна обговорювати індивідуально. Фінішна шпаклівка – це будівельний матеріал, за допомогою якого досягається ідеальна рівність поверхні стін або стелі.

Недорогі фінішні шпаклівки в інтернет-магазині БудМаркет

Найпопулярніші зразки - це:

 1. Цементні фінішні шпаклівки. Мають підвищену стійкість до впливу вологи, але і коштують найдорожче, оскільки їх основною в'яжучою речовиною є білий цемент, а він, у свою чергу, має високу собівартість. Найчастіше такі матеріали виробляються для зовнішнього застосування або мають універсальне призначення. Використовуються для шпаклювання ванних кімнат, саун, кухні, але слід пам'ятати той факт, що вони не дуже еластичні та після застигання дають усадку, тому з часом можлива поява тріщин.
 2. Гіпсові суміші. Створюються на основі гіпсу, тому не застосовуються в приміщеннях з підвищеною вологістю, оскільки гіпс нестійкий до такого середовища. Матеріали на основі гіпсу застосовуються виключно для внутрішніх робіт. Вони мають м'яку та еластичну структуру, що створює ідеально рівну поверхню білого кольору і при цьому має хорошу адгезію до стартового нанесення чорнової шпаклівки. Такі суміші екологічно чисті, застигають швидше, ніж попередній зразок, легко піддаються обробці абразивними матеріалами перед декоративним оздобленням.
 3. Акрилові. Завдяки своєму полімерному складу мають еластичність найвищої якості та швидко висихають, що значно скорочує час проведення оздоблювальних робіт. Їх застосування можливе як усередині, так і зовні, що не впливає на термін служби самого оздоблення. Оскільки вони не мають запаху, а до складу входять тільки натуральні компоненти – внутрішні роботи не принесуть дискомфорту. За весь час експлуатації відсутня поява тріщин та відколів, навіть від фізичного впливу та навіть при мінімальному нанесенні в 1 мм. Акрилові фінішні шпаклівки мають гарну паропроникність, вогнестійкість та теплоізоляційні характеристики, до цього ж мають протигрибкові властивості.

Реалізуємо оптом фінішні шпаклівки

Переваги:

 1. Придбання екологічно чистих будівельних матеріалів для фінішного оздоблення.
 2. Ідеально рівне нанесення та великий термін служби покриття без порушення цілісності.
 3. Мінімальне нанесення 1–3 мм – економія простору.
 4. Відмінна адгезія матеріалу до стартової шпаклівки.
 5. Чистий білий колір покриття без сторонніх домішок та відтінків.
 6. Хороше покриття без відшарування.
 7. Можливість придбання фінішної шпаклівки в готовому вигляді за найдоступнішими цінами у регіоні.
 8. Різні варіанти обробки поверхонь від фарби до нанесення склошпалер або декоративної штукатурки.

Витрата гіпсових, цементних або акрилових фінішних шпаклівок становить 1,2 – 2 кг/м2, при мінімальному нанесенні шару в 1 мм.