Графік роботи
Пн-Вс: 9:00-21:00

 x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Пісок, цемент, керамзит

Результат 1. 11 з 11

Сипучий будівельний матеріал, видобутий у руслах річок, відрізняється високим очищенням, однорідністю та мінімальною кількістю сторонніх включень. Модуль крупності у діапазоні 1,36 - 2,2.

  Додати відгук

Широко використовується у будівництві, при проведенні ремонтних робіт, при благоустрої територій.

  Додати відгук

Широко використовується для виготовлення будівельних розчинів та бетону. Затверділий матеріал здатний витримати навантаження 400 кг на 1 см2. Витрата до 575 кг/м3 в залежності від марки бетонної суміші.

  Додати відгук
Ціна: 98,10 грн.
Опт. ціна: 75,10 грн.

Будівельний матеріал, що характеризується високою швидкістю твердіння. Крім звичайних будівельно-монтажних робіт рекомендується використовувати при ремонтних та аварійно-відновлювальних роботах, де необхідна висока міцність суміші з моменту...

  Додати відгук
Ціна: 112,00 грн.
Опт. ціна: 107,60 грн.

Білий цемент застосовується при фасадних роботах, затиранні швів, створенні кольорових штукатурок, виробництві бетону.

  Додати відгук
Ціна: 254,50 грн.
Опт. ціна: 225,80 грн.

Знаходить широке застосування у будівництві для приготування штукатурних розчинів, виготовлення бетону, сухих сумішей, а також у сільському господарстві.

  Додати відгук
Ціна: 198,00 грн.
Опт. ціна: 184,40 грн.

Застосовується для різних видів будівельних і ремонтних фасадних та внутрішніх робіт. Являє собою суміш з піску (яружного або річкового) та вапняної гашеної маси.

  Додати відгук
Ціна: 127,20 грн.
Опт. ціна: 118,00 грн.

Популярний, екологічно чистий теплоізоляційний матеріал. Має невелику масу, не дивлячись на пористу структуру, характеризується низьким вологопоглинанням та високою морозостійкістю. Вага 1 м3 керамзита фракції 5-20 – приблизно 425 кг.

  Додати відгук
Ціна: 177,20 грн.
Опт. ціна: 168,00 грн.

Використовується при виробництві бетонних конструкцій, заливці, облаштуванні дорожнього полотна. При облаштуванні фундаментів застосовується як у бетонних роботах, так і під час підготовки поверхонь до них. Витрата залежать від типу виконуваних...

  Додати відгук
Ціна: 68,30 грн.
Опт. ціна: 66,50 грн.

Використовується для виробництва бетонів малої міцності, а також як добавка в асфальтові суміші, у якості фільтруючої маси для дренажних споруд і відводів, в ландшафтному дизайні. Розмір фракції: 5-20 мм. У мішку - 50 кг.

  Додати відгук
Ціна: 54,90 грн.
Опт. ціна: 52,80 грн.

Для ремонтних робіт всередині приміщень: заповнення тріщин, раковин в будівельних конструкціях. Виготовлення ліпних та рельєфних деталей.

  Додати відгук

Пісок, цемент, керамзит — у чому відмінність?

Придбайте для цегляної кладки річковий, балковий пісок, цемент, керамзит та інші будівельні матеріали для великого або приватного будівництва, скориставшись послугами нашого інтернет-магазину, і ви відразу усвідомите переваги віддалених покупок. Це є нашою перевагою серед інших торгових компаній, при цьому наші ціни не перевищують ринкові. Будівництво будь-якого типу вимагає використання не тільки будівельних блоків, але й сумішей для кладок та утеплювача. Саме такими незамінними матеріалами для кладки і є балковий або річковий пісок, цемент, керамзит, що мають доступні ціни.

Інтернет-магазин пропонує недорого придбати пісок, цемент, керамзит

Пісок – це сипучий елемент для будівельних сумішей, який видобувається з річок – річний пісок, балковий – має найдрібнішу структуру, кар'єрний – вимитий на спеціальних кар'єрах та очищений від сторонніх домішок та предметів. Використання піску у різних сферах:

 • для бетонних конструкцій;
 • при замішуванні розчину;
 • на виробництві тротуарної плитки;
 • для насипів у ландшафтному дизайні;
 • як основний компонент у виробництві скла.

Річковий або балковий пісок, цемент, керамзит можуть використовуватися одночасно, але найпопулярнішим поєднання є пісок та цемент, які утворюють цементний розчин для кладки цегли, ціна всіх його компонентів досить низька. Цемент – це в'язка речовина з неорганічних елементів, яка має дві марки міцності – М-400 та М-500. Також все частіше можна зустріти білий цемент, на основі якого проводяться фінішні фасадні шпаклівки, особливо міцні та стійкі до всіх видів пошкоджень.

Ще однією перевагою цементу є використання у багатьох будівельних сумішах, наприклад, стяжка або самовирівнююча суміш для облаштування підлог, різного призначення будівельний клей. Керамзит – це похідний від глини та глинистого сланцю матеріал, який видобувається шляхом їх випалювання, при цьому його вага досить невелика, що дозволяє застосування у найвигадливіших конструкціях. Вага такого матеріалу може бути від 350 до 1000 кг/м3 залежно від способу термічної обробки. Використання керамзиту:

 • у квітникарстві у вигляді гранул;
 • як сипучий утеплювач;
 • домішок у виробництві легкого виду бетону.

Але найпопулярнішим залишається варіант утеплення підлоги у приватному будівництві, який за своїми властивостями не поступається ні одному матеріалу подібного призначення. Це єдиний утеплювач, який володіє 100% протипожежними властивостями. Пісок, цемент, керамзит можна замовити як:

 1. Сипучі будівельні матеріали.
 2. Матеріали, вироблені за стандартами, що встановлені державними лабораторіями.
 3. Екологічно чисті матеріали.
 4. Використовувані у будь-яких територіальних та атмосферних умовах матеріали.
 5. Матеріали універсального призначення (застосовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт).
 6. Доступні та якісні будівельні матеріали.