Графік роботи
Пн-Вс: 9:00-21:00

 x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Паро-, гідробар'єр

Результат 1. 3 з 3

Паропроникна армована підпокрівельна плівка.

  Додати відгук
Ціна: 356,90 грн.
Опт. ціна: 349,40 грн.

Водонепроникна армована підпокрівельна плівка.

  Додати відгук
Ціна: 356,90 грн.
Опт. ціна: 349,40 грн.

Застосовується для облаштування гідроізоляції та пароізоляції систем утеплення та покрівель. Для теплиць та парників. Товщина 100 мкн. Ширина рулону 1.5 м, довжина - 100 м.

  Додати відгук
Ціна: 1597,00 грн.
Опт. ціна: 1532,00 грн.

Замовити паро-, гідробар'єри з доставкою

У нашому інтернет-магазині не виходячи з дому можна придбати паро-, гідробар'єри для покрівлі та теплоізоляційних систем. Спеціальна водонепроникна плівка, якою є паро- та гідробар'єри, допомагає вирішити проблеми з утворенням конденсату на внутрішніх поверхнях стін та стелі, а також недопустити потрапляння вологи ззовні.

Паро-, гідробар'єри дешево, оптом та у роздріб

Якщо у якості утеплювального матеріалу застосовується мінеральна вата, то купити паро- та гідробар'єри просто необхідно, тому що вони служать для захисту від намокання. У результаті такого захисту цей утеплювач не втрачає своїх основних характеристик. Вибирати краще армований матеріал. До того як розпочинати роботи, слід знати, як саме потрібно використовувати водонепроникні плівки паро-, гідробар'єри. Незважаючи на те що ціна цих виробів порівнянна, функціонально вони відрізняються один від одного. Плівки для гідроізоляції служать:

  • для захисту конструкцій від проникнення вологи ззовні, тобто, від опадів.

Пароізоляція застосовується:

  • для внутрішнього захисту утеплювача з боку приміщення від пари та, як наслідок, утворення конденсату.

Для зручності при виконанні робіт водонепроникні плівки, у тому числі й армовані паро та гідробар'єри, забезпечуються спеціальною монтажною смугою, що вказує на ширину нахлисту. Така передбачливість з боку виробників дозволяє сміливо використовувати у роботі паро- та гідробар'єри навіть новачкам у будівництві, що займаються благоустроєм або ремонтом свого будинку, і для яких ми пропонуємо купити ці матеріали у нашому інтернет-магазині за такими ж привабливими цінами, як і для оптових замовників.

Паро-, гідробар'єри в інтернет-магазині у Києві

Незалежно від того який вид робіт планується виконувати, асортимент представлених у нашому магазині паро- та гідробар'єрів задовольнить будь-якого замовника як за ціною, так і за видовим різноманіттям. Найбільш популярні наступні види плівок:

  • одношарові;
  • армовані;
  • плівки з поліпропіленовим ламінуванням.

Додатково потрібно знати, що плівки можуть відрізнятися не тільки за видом та товщиною, тому перед тим як зробити замовлення, треба враховувати, що:

  • для гідроізоляції – чим вище показники паропроникності, товщини та вологостійкості, тим ефективніше такий виріб буде справлятися зі своїм завданням;
  • для пароізоляції – беруться до уваги показники щільності та паропроникності, але у цьому випадку у більш якісного матеріалу щільність вище, але проникність нижче.

Якщо виникнуть питання щодо вибору, у нас завжди відкритий канал зворотного зв'язку, за яким можна отримати консультацію нашого фахівця. А після того як замовлення зроблене, товар на об'єкт у Києві або області буде доставлений протягом доби.