Графік роботи
Пн-Вс: 9:00-21:00

 x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Суміші для кладки

Результат 1. 10 з 10

Універсальна суміш для вирівнювання стін, укладання керамічної плитки, теплоізоляції, проведення облицювальних та кладкових робіт всередині та зовні приміщень. Товщина шару - 5-20 мм. Витрата: 1,4 кг/м2/1 мм товщини шару.

  Додати відгук

Застосовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Товщина шва: до 5 мм. Витрата: 1,35 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 101,80 грн.
Опт. ціна: 98,60 грн.

Використовується для кладки зовнішніх (несучих), внутрішніх стін та перегородок з цегли, у тому числі і силікатної, а також з керамічних блоків. Витрата: 1,9 кг/м/мм.

  Додати відгук

Застосовується для виготовлення кладок і штукатурних розчинів високої міцності (марки 75), призначених для виконання робіт всередині та зовні приміщень. Витрата: 1,8 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 124,00 грн.
Опт. ціна: 118,60 грн.

Кладочна суха суміш для газобетону, пінобетону, керамічних, силікатних та бетонних блоків. Товщина шару 1-3 мм. Витрата: близько 13-17 кг/м3.

  Додати відгук
Ціна: 147,43 грн.
Опт. ціна: 139,02 грн.

Розчин будівельний для кладки, штукатурки. Витрата: 1,8 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 111,70 грн.
Опт. ціна: 106,30 грн.

Застосовується для облаштування стяжок, для отримання кладкових та штукатурних розчинів високої міцності. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Витрата: 1,8 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 58,10 грн.
Опт. ціна: 55,71 грн.

Використовується для кладки зовнішніх і внутрішніх стін з точних за розміром теплоізоляційних блоків (газо- і пінобетону), поризованого керамічного каменю або силікатних блоків. Витрата: 2,0-2,3 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 110,20 грн.
Опт. ціна: 104,80 грн.

Призначений для зведення тонкошарової кладки зовнішніх та внутрішніх стін з блоків пористого бетону (пінобетону, газобетону). Максимальна товщина шва - до 3 мм. Витрата: близько 1,4 кг сухої суміші на 1 дм3 готової маси.

  Додати відгук
Ціна: 115,00 грн.
Опт. ціна: 107,89 грн.

Кольорова суміш для кладки клінкерної та облицювальної цегли всередині та зовні приміщень. Складається з в'яжучих компонентів, мінеральних наповнювачів та модифікаторів. Витрата: близько 1,92/ дм3. Величина заповнювача до 2 мм.

  Додати відгук
Ціна: 135,38 грн.
Опт. ціна: 127,45 грн.

Де придбати суміші для кладки та штукатурки

Для виконання загальнобудівельних робіт обов'язково потрібні суміші для кладки газоблоку, каменю, цегли та інших матеріалів. Придбати їх за доступною та конкурентною ціною можна у нашому інтернет-магазині.

Переваги придбання суміші для кладки у інтернет-магазині

Цей вид товару не належить до тих матеріалів, які перед покупкою слід уважно оглянути, понюхати, відчути на дотик. Щоб придбати суміші для кладки слід керуватися зовсім іншими критеріями:

 • складом;
 • експлуатаційними характеристиками;
 • вологоутримуючою здатністю;
 • міцністю;
 • пластичністю отриманого розчину;
 • часом, протягом якого можна виконувати роботи до затвердіння розчину;
 • адгезійними характеристиками;
 • ціною партії при продажу оптом – ця особливість є актуальною як для приватних забудовників, так як і при маштабних будівельних роботах. Потреби у матеріалі великі, навіть якщо зводиться невеликий дачний будиночок, крім того суміш цілком може використовуватися й для штукатурки;
 • нормами витрати.

Якщо у вас виникнуть складнощі з вибором суміші для кладки цегли або газоблоку, проблему легко вирішити, скориставшись послугою зворотного зв'язку, доступною у нашому інтернет-магазині у режимі онлайн.

Як правильно вибрати та замовити суміші для кладки та штукатурки

Всі суміші для кладки поділяються на:

 • ті, що призначені для виконання загальнобудівельних робіт;
 • спеціальні, що використовуються для конкретних операцій – зведення печей, об'єктів для зберігання агресивних речовин, а також для експлуатації у складних умовах низьких температур або підвищеної вологості.

Ціна на суміші для кладки різних виробників може істотно відрізнятися, тому для того щоб заощадити, слід уважно вивчати їх технічні параметри: нерідко суміш, яка коштує дешево, за якістю не поступається більш відомим маркам. Якщо зводиться об'єкт з газоблоку чи іншого пористого матеріалу, силікатної цегли, великоформатних будівельних блоків, то суміші для кладки – правильний вибір.

Вони дозволяють якісно та швидко виконати роботи, одночасно гарантуючи зниження тепловтрат у майбутньому, так як максимально мінімізується ширина теплового шва. Такого ефекту досягти за допомогою звичайного цементно-піщаного розчину неможливо. Використовувати готові суміші вигідно не тільки з точки зору зручності застосування у роботі, але, перш за все, з міркувань економії.

Вони дозволяють скоротити витрату матеріалу, та, відповідно, вартість будівництва у цілому. У нашому інтернет-магазині представлена продукція багатьох відомих брендів, що заслужили довіру у професійних будівельників. А для того щоб замовити суміші для кладки, потрібно:

 • зайти на відповідну сторінку;
 • вибрати відповідний товар та його кількість;
 • оформити заявку.

Після цього наш фахівець обов'язково зв'яжеться із замовником для уточнення часу та місця доставки, яка буде здійснена у найкоротші строки, не довше доби. Додатково можна скористатися послугами вантажників, які піднімуть товар на потрібний поверх.