Графік роботи
Пн-Вс: 9:00-21:00

 x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Клей для утеплювача

Застосовується для кріплення пінополістирольних плит до щільних та міцних поверхонь. Витрата: від 5,0 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 249,60 грн.
Опт. ціна: 237,64 грн.

Призначається для приклеювання пінополістирольних плит та армування теплоізоляційного шару при утепленні фасадів будівель і конструктивних елементів будівельних споруд. Товщина шару - до 40 мм. Витрата: 6 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 338,40 грн.
Опт. ціна: 322,88 грн.

Призначається для приклеювання теплоізоляційних плит з мінеральної вати та облаштування захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель та споруд. Витрата: 6 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 332,40 грн.
Опт. ціна: 317,12 грн.

Використовується для приклеювання пінополістирольних плит при теплоізоляції фасадів громадських, промислових та житлових будівель. Паропроникний, водо- та морозостійкий. Витрата: 4-5 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 174,44 грн.
Опт. ціна: 164,95 грн.

Використовується для створення армуючого шару та для приклеювання плит з пінополістиролу, у тому числі і при облаштуванні «мокрих фасадів» при теплоізоляції будівель. Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт. Витрата: від 4 до 6 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 244,88 грн.
Опт. ціна: 233,01 грн.

Призначений для приклеювання теплоізоляційних мінераловатних плит до фасадів будівель. Застосовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Витрата: 4-5 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 209,30 грн.
Опт. ціна: 198,84 грн.

Для облаштування армуючого шару на плитах з мінеральної вати, а також для приклеювання цих плит до фасаду. Витрата: 4-5 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 262,24 грн.
Опт. ціна: 249,67 грн.

Застосовується для приклеювання та армування мінеральної вати і пінополістирольних плит при утепленні будинку зовні. Витрата: 0.2-1.1 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 190,20 грн.
Опт. ціна: 184,80 грн.

Застосовується для приклеювання плит з пінополістиролу та облаштування армуючого шару всередині та зовні приміщень. Витрата: 6 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 150,20 грн.
Опт. ціна: 144,80 грн.

Призначений для використання при монтажі теплоізоляційного шару з пінополістиролу та створення захисного (армуючого) шару всередині та зовні приміщень. Витрата: 6 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 176,08 грн.
Опт. ціна: 166,52 грн.

Призначений для фіксації та приклеювання теплоізоляційних плит з пінополістиролу або мінеральної вати. Використовується при утепленні фасадів будівель в малоповерховому будівництві та для облаштування армуючого гідрозахисного шару. Витрата: 5 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 160,20 грн.
Опт. ціна: 155,00 грн.

Призначений для приклеювання пінополістирольних плит та мінеральної вати при облаштуванні теплоізоляційного шару на фасаді будівель, а також створення армуючого гідрозахисного покриття. Витрата: 3-5 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 226,00 грн.
Опт. ціна: 221,40 грн.

Для створення вітрозахисного шару на плитах утеплювача. Також для приклеювання плит. Витрата: 5 кг/м2.

  Додати відгук

Використовується для укладання різних облицювальних матеріалів з водопоглинанням від 0,2% на стіни та підлогу, а також плитки на плитку як зовні, так і всередині приміщень. Витрата: близько 2 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 286,00 грн.
Опт. ціна: 281,40 грн.

Застосовується для приклеювання всіх типів теплоізоляційних плит до всіх видів мінеральних поверхонь. Призначений для внутрішніх та зовнішніх робіт. Витрата: 5 кг/м2.

  Додати відгук

Призначений для приклеювання всіх типів теплоізоляційних плит з облаштуванням на їх поверхні гідрозахисного армуючого шару перед обробкою декоративними матеріалами. Застосовується всередині і зовні будівель. Витрата: около 4,5 кг/м2.

  Додати відгук

Застосовується для приклеювання теплоізоляційних плит з пінополістиролу і облаштування армуючого гідрозахисного шару в системі теплоізоляції. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Витрата: 3,5-5 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 228,31 грн.
Опт. ціна: 217,09 грн.

Для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит з мінеральної вати або пінополістиролу та облаштування армуючого гідрозахисного шару. Застосовується у якості шпаклівки. Витрата: 3 - 5 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 385,82 грн.
Опт. ціна: 368,31 грн.

Універсальний клей-шпаклівка для приклеювання пінополістиролу і облаштування армуючого шпаклювального шару під декоративну штукатурку. Витрата: 1,3-1,4 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 102,70 грн.
Опт. ціна: 100,90 грн.

Для приклеювання фасадних пінополістирольних плит утеплювача та облаштування армуючого вітрозахисного шару. Витрата: 4,5-5,0 кг/м2.

  Додати відгук

Призначений для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит з мінеральної вати та пінополістиролу всередині та зовні будинків. Не призначений для шпаклювання або облаштування гідрозахисного армуючого шару. Витрата: 4-5 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 218,63 грн.
Опт. ціна: 207,81 грн.

Клей для утеплювача за доступною ціною в Києві

Щоб швидко та якісно приклеїти теплоізоляцію з мінеральної вати, пінополістиролу та інших матеріалів на фасад будинку або на перекриття, потрібно придбати клей для утеплювача. Широкий асортимент цього матеріалу представлений у нашому інтернет-магазині.

Як правильно замовити клей для утеплювача на фасад будинку

Найчастіше у Києві забудовники для теплоізоляції вибирають матеріали з мінеральної вати або пінополістиролу, але для того щоб їх надійно зафіксувати на вертикальній поверхні, потрібно знати, за якими критеріями вибирати та замовляти клей для утеплювача. Окрім вибору за торговою маркою та виробником потрібно керуватися такими характеристиками суміші:

  • адгезія, тобто здатність максимально міцно та надійно склеювати між собою два матеріали – у даному випадку основну поверхню та теплоізоляцію;
  • клей для утеплювача повинен бути екологічним та безпечним для здоров'я людини;
  • стійкість до агресивних середовищ та впливу негативних факторів, в першу чергу до вологості;
  • паропроникність – цей критерій особливо важливий, якщо плануються роботи по теплоізоляції дерев'яних будинків або будинків з бетону, цегли, газобетону, піноблоків, а також коли для утеплення використовуються плити з мінеральної вати;
  • ціна як критерій теж враховується, але треба приймати до уваги той факт, що якісні матеріали не можуть коштувати дешево, а для того щоб все-таки заощадити, замовляйте товар у нашому інтернет-магазині.

Використовувати клей для утеплювача не тільки зручно, але й вигідно, адже цей клей має високу здатність тужавіти, його не потрібно наносити повністю на всю поверхню, досить використовувати «точковий» метод – це дозволяє значно знизити його витрати без сниження надійності кріплення.

Інтернет-магазин – місце, де якісний клей для утеплювача коштує недорого

Так як ми співпрацюємо з великою кількістю виробників без посередників, ціна на клей для утеплювача у нашому інтернет-магазині є найпривабливішою в Києві. А приємним бонусом співпраці з нами буде:

  • великий асортимент продукції, серед якої легко можна вибрати оптимальний варіант для конкретного виду утеплювача;
  • швидка доставка протягом доби, але точно в заздалегідь узгоджений із замовником час;
  • можливість заощадити у разі замовлення оптових партій клейової суміші або одночасної покупки разом з теплоізоляцією та іншими супутніми матеріалами.

Для того щоб монтувати теплоізоляцію на фасад будівлі, найчастіше застосовують цементний або поліуретановий клей для утеплювача, який можна використовувати для різних видів матеріалів, у тому числі й пінополістиролу. Вибір у першу чергу пов'язаний з типом базового покриття, а також експлуатаційними умовами. Незважаючи на те що вартість поліуретанового складу вище, ніж у цементного, він може експлуатуватися у найскладніших умовах та рекомендований для більшості видів теплоізоляційних виробів. Але у той же час цементний допускається застосовувати і як ремонтну суміш або для суміжних видів робіт, наприклад, для приклеювання плитки.