Графік роботи
Пн-Вс: 9:00-21:00

 x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Дюбелі, саморізи, шурупи

Результат 1. 16 з 16

Дюбель 6х40 з ударним шурупом, 100 шт в упаковці - для кріплення гіпскартонних профілів до стіни (бетон, цегла, природний камінь).

  Додати відгук
Ціна: 61,30 грн.
Опт. ціна: 57,50 грн.

Дюбель 6х60 з ударним шурупом, 100 шт в упаковці - для кріплення профілів, підвісних стель до поверхонь з бетону, цегли, каменю.

  Додати відгук
Ціна: 79,30 грн.
Опт. ціна: 75,50 грн.

Дюбель 6х80 з ударним шурупом, 100 шт в упаковці - для швидкого монтажу - цегла, бетон.

  Додати відгук
Ціна: 88,30 грн.
Опт. ціна: 84,50 грн.

Дюбель 8х60 з ударним шурупом, 100 шт в упаковці - для швидкого монтажу в поверхні з бетону, цегли.

  Додати відгук
Ціна: 88,30 грн.
Опт. ціна: 84,50 грн.

Дюбель 8х80 з ударним шурупом, 50 шт в упаковці - для швидкого монтажу в основи з бетону або цегли.

  Додати відгук
Ціна: 107,20 грн.
Опт. ціна: 101,00 грн.

Дюбель 8х100 з ударним шурупом, 50 шт в упаковці - для швидкого монтажу конструкцій до основ з бетону та цегли.

  Додати відгук
Ціна: 102,20 грн.
Опт. ціна: 96,00 грн.

Дюбель металевий Бієрбах 6х40, 100 шт в упаковці - призначений для швидкого кріплення конструкцій до основ з бетону, природного каменю, повнотілої цегли та ін.

  Додати відгук

Саморіз 3,5х25 по металу, 1000 шт в упаковці - для з'єднання гіпсокартонних листів та профілів.

  Додати відгук
Ціна: 198,00 грн.
Опт. ціна: 180,40 грн.

Саморіз 3,5х35 по металу, 1000 шт в упаковці - для з'єднання гіпсокартонних листів та профілів.

  Додати відгук
Ціна: 293,00 грн.
Опт. ціна: 275,40 грн.

Саморіз 3,5х45 по металу, 500 шт в упаковці - для з'єднання гіпсокартонних листів та профілів.

  Додати відгук
Ціна: 208,00 грн.
Опт. ціна: 190,40 грн.

Шуруп 3,5х25 по дереву, 1000 шт - для кріплення деталей до дерева, ДВП, ДСП.

  Додати відгук
Ціна: 87,30 грн.
Опт. ціна: 85,60 грн.

Шуруп 3,5х35 по дереву, 1000 шт в упаковці - для кріплення деталей до дерева, ДВП, ДСП.

  Додати відгук
Ціна: 107,70 грн.
Опт. ціна: 105,50 грн.

Саморіз 3,5х9,5 для гіпсокартону (блошки), 1000 шт в упаковці - служать для з'єднання профілів між собою.

  Додати відгук
Ціна: 87,30 грн.
Опт. ціна: 85,60 грн.

Дюбель для пінопласту 10х90 з пластиковим стержнем для кріплення термоізоляції товщиною від 30 до 55мм. Використовується для швидкого та надійного монтажу до бетону та суцільної цегли пінополістиролу, мінеральної вати та пінопласту.

  Додати відгук

Дюбель фасадний 10х140 з забивним металевим цвяхом з облитою головкою (цвях сталевий з термоголовкою). Використовується для кріплення теплоізоляції та звукоізоляційних матів.

  Додати відгук

Дюбель для пінопласту 10х160 з пластиковим стержнем.

  Додати відгук

Дюбелі, саморізи, шурупи з доставкою по Києву

Щоб виготовити гіпсокартонну конструкцію або виконати будь-які види кріплень, необхідно до початку робіт купити дюбелі, саморізи, шурупи відповідних видів та розмірів. Від правильності підібраних метизних виробів залежить надійність споруджуваних конструктивних елементів, а значить і безпека їх експлуатації.

Де купити дюбелі, саморізи, шурупи у Києві

Незважаючи на те що дюбелі, саморізи, шурупи мають однакове призначення і ціна цих кріпильних елементів невисока, між ними є істотні відмінності, що визначають їх сферу застосування:

 • для виготовлення шурупів не використовуються тверді види металу, тому вони призначаються для роботи з м'якими матеріалами;
 • саморіз має гострий кінець, який полегшує його вкручування, для його монтажу не завжди потрібно свердлити отвори, обов'язкові для шурупів;
 • дюбель необхідний для надійної фіксації кріпильних елементів у матеріалі, залежно від виду якого й вибирається тип та розмір дюбеля.

Шуруп завжди підбирається під дюбель з обов'язковим розрахунком граничного навантаження на кріплення. Розпірні елементи повинні бути довшими за кріпильні, але потрібно брати до уваги граничні розміри як основи, до якої виконується кріплення, так і самої прикріплюваної деталі, а також вид матеріалу. За діаметрами ці два вироби повинні відповідати один одному. Існують універсальні дюбелі, саморізи, шурупи, які використовуються при виконанні багатьох видів будівельних та ремонтних робіт у Києві. А для специфічних умов у нашому інтернет-магазині представлені спеціальні розпірні та кріпильні елементи. Для зведення гіпсокартонних конструкцій використовується спеціальний стельовий дюбель, який представляє собою металевий анкерний підвіс та забезпечує надійність і жорсткість конструкції. Також незамінні розпірні дюбелі форми «метелик», які служать для кріплення каркаса до основи. Головна їхня перевага — можливість використання в пустотілих матеріалах.

Види дюбелів, саморізів, шурупів у нашому інтернет-магазині

Щоб купити дюбелі, саморізи, шурупи треба знати, яких розмірів потрібні вироби для виконання робіт. Основні параметри це:

 • довжина;
 • діаметр стрижня;
 • діаметр головки.

Крім того, потрібно звертати увагу на відстань різьби та форму головки, яка може бути:

 • напівкруглою;
 • квадратною
 • шестигранною;
 • потайною;
 • напівпотайною.

Шліци головки бувають прямими, хрестоподібними або типу «Torx». Дюбелі, саморізи, шурупи призначаються для конкретних видів робіт або можуть бути універсальними. Матеріалом, що впливає на їх ціну, при їх виготовленні може бути сталь із захисним покриттям та без нього, або латунь, а розпірні елементи виготовляються з поліпропілену, нейлону та металу. Зручніше вибирати дюбелі, саморізи, шурупи у нашому інтернет-магазині, в якому вони представлені в широкому асортименті, а ціна є однією з найпривабливіших у Києві. Якщо необхідна допомога у виборі моделей, розмірів виробів, то можна скористатися послугою зворотного зв'язку. Після оформлення заявки доставка товару буде здійснена оперативно, у зручний для клієнта час.