Все для ремонту та будівництва
0

Дюбель фасадний з металевим цвяхом 10х140

(0)
Дюбель фасадний 10х140 з забивним металевим цвяхом з облитою головкою (цвях сталевий з термоголовкою). Використовується для кріплення теплоізоляції та звукоізоляційних матів.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Дюбель фасадний забезпечує надійне кріплення завдяки добре продуманій конструкції. Сталевий цвях має високий рівень ударостійкості, а термоголовка забезпечує додаткову надійність.

Сфера застосування

Дюбель фасадний використовується для кріплення теплоізоляції та звукоізоляційних матів, які прокладаються при обшивці стін гіпсокартоном.

Спосіб застосування

Бетонні стіни найбільш поширені у будівництві сучасних будівель. Сталевий цвях призначений для роботи з даним матеріалом. При цьому цвях витримує найвищі навантаження.

Для того щоб кріплення за допомогою дюбеля було виконано вірно, необхідно зробити розмітку та позначити місця на стіні. Через теплоізоляційний матеріал слід просвердлити отвір, який по глибині буде дорівнювати довжині цвяха, і передбачити запас в 5 мм. Далі вставляється пластикова частина дюбеля на таку глибину, яка знадобиться для щільного прилягання капелюшка до ізоляції. Далі вставляється металевий цвях.

Остаточна фіксація здійснюється при використанні молотка.

Відгуки Дюбель фасадний з металевим цвяхом 10х140

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти