Графік роботи
Пн-Вс: 9:00-21:00

 x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Суміші для підлоги: стяжки

Армована мікроволокнами стяжка для стартового вирівнювання основи. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Міцність М200. Шар: 10-80 мм. Витрата 1,9 кг/м2/1мм шару.

  Додати відгук
Ціна: 117,00 грн.
Опт. ціна: 112,00 грн.

Для влаштування стяжок всередині і зовні будинків, на терасах і балконах. Для підлог з підігрівом. Шар: 12-80 мм. Витрата: 2 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 127,00 грн.
Опт. ціна: 119,41 грн.

Основа: цемент. Для формування підлоги і його тепло- звукоізоляції всередині будівль. Для теплих підлог. Шар: 10-30 мм. Витрата: 1,9-2,1 кг/м2.

  Додати відгук
Ціна: 97,00 грн.
Опт. ціна: 91,60 грн.

Основа: цемент. Для формування простих і промислових стяжок всередині і зовні приміщень. Шар: 15-100 мм. Витрата: 1,8-2,0 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 126,70 грн.
Опт. ціна: 121,30 грн.

Основа: цемент. Для створення високоміцного підлоги Всередині і Зовні будівель. Для підлог з підігрівом. Схоплювання: 48 годин. Шар: 25-100 мм. Витрата 1,93 кг/м2/1 мм шару.

  Додати відгук
Ціна: 130,55 грн.
Опт. ціна: 122,82 грн.

Цементна стяжка для пристрою високоміцного підлоги Всередині і Зовні будівель. Твердіння: 48 годин. Шар: 25-60 мм. Витрата 2 кг/м2/1мм шару.

  Додати відгук
Ціна: 113,68 грн.
Опт. ціна: 106,62 грн.

Для ремонту і формування основи підлоги на жорстких основах Усередині приміщень. Шар 30-50 мм. Витрата: 2 кг/м2/мм.

  Додати відгук
Ціна: 120,73 грн.
Опт. ціна: 113,39 грн.

Для формування статі з підвищеною міцністю Всередині і Зовні приміщень. Для підлог з підігрівом. Машинне, ручне нанесення. Шар: 10-100 мм. Витрата 2кг/м2/1мм

  Додати відгук

Стяжка тріщиностійка легковиравнівающаяся для влаштування підлоги всередині і зовні приміщень. Для підлог з підігрівом. Твердіння: 24 години. Шар 5-40мм. Витрата 1.8 кг/м2/1 мм.

  Додати відгук

Армована стяжка для влаштування підлоги Всередині і Зовні будівель. Для зимових робіт. Схоплювання: 6 годин. Шар: 5-50 мм. Витрата: 2 кг/м2/мм.

  Додати відгук

Купити стяжки для підлог в інтернет–магазині БудМаркет

Придбайте стяжки для підлог у нашому інтернет-магазині, асортимент якого дозволить вибрати суміш як для теплої підлоги, так і для облаштування наливних підлог, і ваше замовлення буде оформлене за найнижчими цінами. Але для правильного вибору потрібного матеріалу слід усвідомити різницю в представлених на ринку зразках. Стяжка для підлоги служить ідеальним варіантом для підготовки поверхні перед оздобленням плиткою, ламінатом або лінолеумом. Ще одним плюсом є можливість закладання в суміш конструкцій теплої підлоги, але, в залежності від подальшої обробки, технологія обладнання теж має відмінності. Такий матеріал надходить у продаж у вигляді готової сухої суміші.

Придбання стяжки для підлог як основи для теплої підлоги

Стяжки для підлог мають доступні ціни, а купити їх можна у будь-якому будівельному магазині, що дозволяє прискорити процес укладання та монтажу всієї конструкції теплої підлоги. Під їх використанням мається на увазі ідеальне вирівнювання всієї поверхні під покриття для підлоги, але при облаштуванні підлоги з підігрівом слід враховувати специфіку проведення робіт. Таке покриття складається з 4 шарів:

 • перший – чорновий, служить для сгладжування всіх нерівностей;
 • другий – система теплової ізоляції, укладується на перший шар для кращої тепловіддачі;
 • третій – безпосередні елементи нагріву, які повинні знаходитися на ізоляційному матеріалі, незалежно від їх виду;
 • четвертий – фінішна стяжка підлоги, яка має шар не більше 2 мм та допомагає рівномірно розподілити тепло.

Яку замовити наливну підлогу, не використовуючи стяжки для підлог?

Самовирівнююча наливна підлога являє собою полімерну суміш, яка буває декількох видів: епоксидна, поліуретанова, цементно-акрилова або метілметакрилатна, але виглядає як стяжка для підлоги. Всі ці види можуть застосовуватися у житлових приміщеннях, оскільки мають високі показники якості. Але найбільш популярним залишається поліуретанове покриття, яке більш еластичне та зносостійке у порівнянні з іншими зразками. Товщина наливної підлоги близько 5 мм, але вона самовирівнюється. Це передбачає використання без попереднього вирівнювання стяжки для підлоги, а купити її можна за доступними цінами. Таке покриття може бути кольоровим, з малюнком та навіть 3D-зображенням, поверхня якого глянцева, матова, напівглянцева або напівматова на ваш вибір. Які переваги при покупці стяжки для підлог?

 1. Матеріали не мають у складі агресивних хімічних домішок.
 2. Швидкість облаштування.
 3. Пожежна безпека.
 4. Відмінна адгезія до будь-яких основ, після якої не залишається швів або стиків.
 5. Довговічність – 35-40 років.
 6. Вологостійкість, що дозволяє використовувати для будь-якого типу приміщень.
 7. Прибирання не потребує особливих зусиль.
 8. Якість та колір покриття зберігається протягом усього терміну служби.

Стяжки для підлог або наливні підлоги можна купити за доступними цінами оптом та в роздріб.