Графік роботи
Пн-Вс: 9:00-21:00

 x 
Кошик порожній

Більше 10 років
на ринку!

Маяки, куточки штукатурні

Результат 1. 13 з 13

Застосовується у якості опорної направляючої бази при оштукатурюванні для отримання рівної поверхні.

  Додати відгук
Ціна: 30,60 грн.
Опт. ціна: 28,30 грн.

Використовується у якості опорної направляючої бази при оштукатурюванні для отримання рівної поверхні.

  Додати відгук
Ціна: 28,80 грн.
Опт. ціна: 26,50 грн.

Застосовується у якості опорної направляючої бази при оштукатурюванні для отримання рівної поверхні. Розмір: 3000×24×10 мм.

  Додати відгук
Ціна: 32,60 грн.
Опт. ціна: 30,30 грн.

Використовується у якості опорної направляючої бази при оштукатурюванні для отримання рівної поверхні.

  Додати відгук
Ціна: 31,40 грн.
Опт. ціна: 29,10 грн.

Призначений для захисту зовнішніх кутів гіпсокартонних перегородок та облицювань від механічних пошкоджень.

  Додати відгук
Ціна: 46,90 грн.
Опт. ціна: 41,10 грн.

Уголок перфорированый предназначен для защиты наружных углов гипсокартонных перегородок и облицовок от механических повреждений.

  Додати відгук
Ціна: 41,28 грн.
Опт. ціна: 35,48 грн.

Призначений для вирівнювання та захисту кутів кімнат або зовнішніх стін будівель від пошкоджень.

  Додати відгук
Ціна: 50,40 грн.
Опт. ціна: 44,60 грн.

Призначений для вирівнювання та захисту кутів кімнат або зовнішніх стін будівель від пошкоджень.

  Додати відгук

Використовується для зміцнення та захисту всіх вертикальних та горизонтальних зовнішніх кутів фасадів будинків, дверних та віконних прорізів.

  Додати відгук
Ціна: 45,80 грн.
Опт. ціна: 40,00 грн.

Алюмінієві куточки з сіткою використовуються для зміцнення та захисту всіх вертикальних та горизонтальних зовнішніх кутів фасадів будинків, дверних та віконних прорізів.

  Додати відгук
Ціна: 41,80 грн.
Опт. ціна: 36,00 грн.

Встановлюється на кутах перед нанесенням штукатурки при спорудженні арочних прорізів та інших конструкцій складної форми.

  Додати відгук
Ціна: 40,26 грн.
Опт. ціна: 34,46 грн.

Встановлюється на кутах перед нанесенням штукатурки при споруджуванні арочних прорізів та інших конструкцій складної форми.

  Додати відгук
Ціна: 41,46 грн.
Опт. ціна: 35,66 грн.

Профіль торцювальний для гіпсокартону 12,5х3000 мм - використовується для захисту країв ГКЛ.

  Додати відгук
Ціна: 43,80 грн.
Опт. ціна: 38,00 грн.

Де у Києві недорого продають маяки, куточки штукатурні

Для того щоб забезпечити високу якість штукатурних робіт, обов'язково потрібно використовувати алюмінієві маяки та куточки штукатурні. У широкому асортименті ці товари представлені у нашому інтернет-магазині, їх також можна використовувати і для встановленні гіпсокартону.

Де швидко придбати маяки, куточки штукатурні та інші будматеріали у Києві

Професійні будівельники вже встигли оцінити переваги покупки всіх необхідних будівельних, супутніх та видаткових матеріалів для ремонту у інтернет-магазині. І якщо плануються штукатурні або шпаклювальні роботи, то обов'язково потрібно купити маяки, куточки штукатурні, з їх допомогою:

 • легко отримати ідеально рівну та гладку поверхню без зайвих зусиль;
 • стіни, стеля або підлога будуть якісно підготовлені під будь-який спосіб декорування:
  • фарбування;
  • обклеювання шпалерами;
  • облицювання декоративними плитами і т.п.

Використовуючи алюмінієві маяки, куточки штукатурні, ціна яких не спричинить суттєвого збільшення статті витрат, навіть новачок у будівництві зможе зробити ремонт у своїй квартирі або будинку на дуже високому рівні при облаштуванні міжкімнатних або декоративних перегородок, ці матеріали обов'язково знадобляться і для гіпсокартону. Після того як оформите замовлення, проблеми доставки вирішуються оперативно і точно у визначений час – товар буде на будь-якому об'єкті, розташованому в Києві або області, протягом доби. Важливою перевагою інтернет-магазинів є ціни на алюмінієві маяки, куточки штукатурні та інші матеріали, які нижчі за середньоринкові, а при виникненні будь-яких питань чи складнощів при виборі необхідного матеріалу завжди можна скористатися послугою зворотного зв'язку: надіслати електронною поштою питання та отримати кваліфіковану відповідь.

Як правильно розрахувати кількість та замовити оптом маяки, куточки штукатурні

Перед тим як купити маяки, куточки штукатурні, треба правильно розрахувати їх кількість, а зробити це досить просто:

 • спочатку вимірюється довжина всіх внутрішніх (суміжних) та зовнішніх кутів, при цьому варто звернути увагу, що перші переважають в приміщеннях, а другі — при фасадних роботах;
 • коли відома загальна довжина кутів кожного виду, отриманий результат ділиться на довжину одного виробу, яка може бути 2,5 м, 3 м або іншого розміру – у результаті виходить кількість, яку округлюють у більшу сторону;
 • при розрахунку кількості маяків враховується загальна довжина стін та їх висота з урахуванням того, що розташовуватися вони повинні на відстані від 0,6 до 1 м один від одного. Якщо кривизна та перепади поверхні значні, їх слід встановлювати тісніше, тобто придбати їх потрібно буде більше, але це не проблема, так як їх ціна зовсім невисока.

Для того щоб красиво оформити віконні, дверні прорізи або гіпсокартонні конструкції, потрібні замовити маяки, куточки штукатурні. Якщо виникають проблеми з вибором матеріалів для виконання конкретних видів робіт, то краще надіслати питання електронною поштою нашому спеціалісту, який надасть кваліфіковану допомогу.