Все для ремонту та будівництва
0

Гарантія

Замовляючи будь-які товари через інтернет, у вас, напевно, виникають подібні питання. Де гарантія, що товар доставлять вчасно? Хто поручитися, що після оплати банківською картою, товар взагалі доставлять? Як мені знати, що товар привезуть без дефектів і пошкоджень? І таких питань, насправді, безліч.

В першу чергу хочеться звернути увагу, що до матеріалів додається необхідна технічна документація, тобто сертифікати на всю продукцію. Ці документи надаються на перше прохання клієнта.

Сертификат БМ 1Сертификат БМ 2

Сертификат БМ 3Сертификат БМ 4

Сертификат БМ 5

Гарантії постачальника

Ми сміливо можемо вас запевнити, що зробивши замовлення на нашому сайті, вам абсолютно немає про що турбуватися. Тому що ми даємо гарантії відповідно до чинного ЗУ «Про захист прав споживачів», який чітко визначає нам, в яких випадках покупець може скористатися правом на повернення або обмін товару. Ми працюємо офіційно і дотримуємося всіх зобов'язань, які закріплені за нами законодавством України.

Гарантії виробника

Виробник відповідає за якість і стан будівельних товарів. Наприклад, щоб дошки деревостружкових плит були гладкими і однаковими по обидва боки. Або щоб сухі суміші відповідали європейським стандартам, а матеріали в цілому не містили в своєму складі хімічні речовин, вище допустимої норми і т.д.

продукция

Гарантії складу

У свою чергу склад відповідає дотримання температурного режиму, термінів придатності та інших умов зберігання. Наприклад, щоб сухі суміші зберігалися при нормальній температурі, щоб склад достатньо опалювався взимку, інакше суміші можуть відсиріти, що негативно позначається на їх властивостях під час використання. Або, наприклад, щоб мінеральна вата зберігалася на піддонах, а якщо вона перебуває на відкритій ділянці, то обов'язково була покрита захисною плівкою. В іншому випадку, прямі промені сонця або дощ можуть знизити всі переважні якості утеплювача.

склад БМ

Ну а ми забезпечимо вам транспортування товару в цілості й схоронності. Замовляйте будівельні матеріали на bm.kiev.ua!

транспорт БМ

Обране 0 Контакти