Все для ремонту та будівництва
0

Шпаклівка Knauf HP Finish, 25 кг

(4)
Призначена для ручного тонкого шпаклювання поверхонь стін всередині житлових або громадських приміщень зі звичайною та нормальною вологістю повітря. Витрата: 0,9 кг/м2/мм.
  • 262 грн
  • опт: 257 грн
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Шпаклівка Knauf HP Finish використовується для обробки стін в приміщеннях з нормальною вологістю, замовити її можна на сайті нашого інтернет-магазину за вигідною ціною. Є універсальною фінішної сумішшю, що виготовляється на основі гіпсу та спеціальних модифікуючих добавок, що забезпечують у тому числі й високі адгезивні характеристики цього будівельного матеріалу.

Сфера застосування

Застосовується для тонкого шпаклювання стін та стель житлових приміщень зі звичайною вологістю повітря (в т.ч. кухні та ванні кімнати в житлових приміщеннях). Як правило, після стартового шару шпаклівки Knauf HP Start потрібно нанести фінішний шар товщиною 2-5 мм.

Властивості

Шпаклівка Knauf HP Finish, 25 кг відрізняється:

  • економічністю;
  • еластичністю та зручністю в роботі;
  • швидким висиханням;
  • паропроникністю;
  • екологічністю.

Спосіб застосування

Шпаклівка Knauf HP Finish  наноситися як фінішний шар на підготовлену, оштукатурену та суху поверхню. Допускається її використання і на очищені від бруду, пилу та маслянистих плям рівні поверхні з газобетону або на старі штукатурки, попередньо прогрунтовані з метою збільшення зчеплення з розчином. Для бетонних основ рекомендується використовувати грунтовку Кнауф Бетоконтакт.

91

Грунтовка стін перед шпаклюванням

Приготування розчину проводиться в два етапи: на першому суха суміш засипається в ємкість з водою та перемішується до отримання однорідної маси. Після цього слід почекати 5-7 хвилин та повторити процедуру, а потім оперативно приступити до шпаклювання. Розчин повинен бути використаний протягом 2 годин. Не допускається повторне розведення. Новий розчин готуватися в очищеної ємкості, з якої обов'язково повинні бути видалені залишки попередньої суміші.

92

Приготування шпаклювальної суміші Knauf HP Finish

Процес виконання робіт виглядає наступним чином: спочатку заповнюються тріщини та шви, після чого шпаклюється вся поверхня. Приступати до загладжування поверхні можна тільки після попереднього схоплювання. Час повного висихання становить приблизно 24 години і залежить від вологості в приміщенні та температури повітря, не допускається використання нагрівальних приладів з метою прискорення процесу. Другий шар, при необхідності, або нанесення декоративного покриття проводиться виключно на повністю висохлу поверхню.

93

Фінішне шпаклювання стелі

Якщо вам необхідно отримати ідеально рівну та білосніжну поверхню, наприклад, під фарбування світлими фарбами, рекомендується використовувати шпаклівку Кнауф Мультифініш, відповідну таким характеристикам, придбати її також можна у нас в інтернет-магазині.

Витрата: 0,9кг/м2/мм.

Термін зберігання: 6 місяців.

Виробник: компанія Кнауф, Україна.

Витрата води (л/кг сухої суміші) 0.65-0.7
Витрата сухої суміші (кг/м2/мм) 0.9
Колір білий
Призначення для фінішного оздоблення стель та стін зі звичайною твердою поверхнею
Примітка для внутрішніх робіт
Склад гіпс з полімерними добавками
Спосіб нанесення ручний
Температура застосування від +5°С до +30°С
Товщина шару (мм) 1-3
Час висихання близько 24 годин
Час придатності розчинної суміші до 120 хв

Відгуки Шпаклівка Knauf HP Finish, 25 кг

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти