Все для ремонту та будівництва
0

Гіпсокартон стельовий Knauf 2,0 м

(4)
Призначений для облаштування підвісних стельових конструкцій. Лист легко входить у вантажні ліфти київських будинків. Розмір: 1200×2000×9,5 мм. Вага: 18 кг.
  • 256 грн
  • опт: 255 грн
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Гіпсокартон стельовий Knauf широко застосовується при облаштуванні підвісних систем. Допускається його використання для вирівнювання стін у місцях без навантаження, але у цих випадках його монтаж рекомендується проводити за допомогою клейових сумішей, для забезпечення потрібної міцності. Листи добре гнуться, що дозволяє втілити у життя багато дизайнерських проектів по облаштуванню багаторівневих стель.

1

Багаторівневі стелі з ГКЛ

Сфера застосування

Стельовий гіпсокартон Knauf використовується для ремонту та оздоблення стелі, для облаштування підвісних конструкцій. Особливістю матеріалу є його гнучкість, що дозволяє створювати стелі будь-якої складності, у тому числі криволінійні та багатоярусні.

2

Криволінійні конструкції з ГКЛ

Властивості

Гіпсокартон стельовий Knauf має наступні робочі та експлуатаційні характеристики:

  • екологічність;
  • паропроникність;
  • гігроскопічність;
  • вогнестійкість;
  • задовільні тепло- та звукоізоляційні властивості;
  • гнучкість;
  • зручність у застосуванні;
  • великий термін служби.

Спосіб застосування

Гіпсокартон стельовий Knauf призначений для монтажу стельових систем. Тонкі листи гіпсокартону відмінно гнуться, що дає можливість створювати з нього складні конструкції. Процес кріплення листів до стелі нічим не відрізняється від монтажу стін.

Він кріпиться за допомогою металевого профілю CD-60, саморізів та шурупів. По периметру стелі встановлюється профіль UD-27.

Спеціальним інструментом, призначеним для роботи з гіпсокартоном, можна вирізати найбільш складні деталі, у тому числі і криволінійні елементи. Для відділення гіпсокартону від стельової стіни на відстань до 10 см використовується П-підвіс. Якщо необхідно монтувати стелю на відстань більше 10 см, використовують систему прут-гачок, до якої кріпиться CD профіль. Всі необхідні види профілів та кріплення можна придбати на сайті нашого інтернет-магазину.

3

Облаштування комунікаційних коробів з ГКЛ

Гіпсокартон має хороші звукоізоляційні та енергозберігаючі характеристики, які можна поліпшити за допомогою утеплювачів.

Фінальним етапом монтажних робіт є закладення швів за допомогою шпаклювальною суміші для гіпсокартону та малярської сітки. Для декоративного оздоблення стелі можуть використовуватися фарби, фактурні шпалери та інші матеріали.

Розмір листа – 1200×2000×9,5мм. Вага – 18 кг.

Виробник: Knauf, Україна.

Відгуки Гіпсокартон стельовий Knauf 2,0 м

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти