Все для ремонту та будівництва
Київ, вул. Дмитра Дорошенка, 49, інд. 01042
0

Пісок річковий у мішках, 50 кг

(1)
Сипучий будівельний матеріал, видобутий у руслах річок, відрізняється високим очищенням, однорідністю та мінімальною кількістю сторонніх включень. Модуль крупності у діапазоні 1,36 - 2,2.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Сипучий будівельний матеріал, видобутий у руслах річок, відрізняється високим очищенням, однорідністю та мінімальною кількістю сторонніх включень, таких як пил, мул, глина, каміння більших фракцій, різні органічні забруднювачі. Модуль крупності у діапазоні 1,36 – 2,2.

mine catalog 22

Річковий пісок при збільшенні

Сфера застосування

Пісок річковий широко застосовують у будівництві при виробництві залізобетонних конструкцій, у якості наповнювача разом з гравієм та щебенем. Присутній у всіх типах бетонів, починаючи з важких, які використовуються для ЗБВ - плит перекриття, фундаментних блоків, тротуарної плитки, колодязних кілець і т.п., а також силікатних та пористих легких бетонах (газо- і піноблоки). У будівництві річковий пісок застосовується в кладкових розчинах, при облаштуванні систем дренажу та зведенні елементів септиків. Крім того пісок використовується при виробництві ливарних форм і скла.

Норма витрати при виготовленні бетону різної міцності становить:

Марка бетону Цемент ПЦ 500Д0 Щебінь Пісок
М 200 1 4 2.75
М 250 1 3,5 2,4
М 300 1 3 2
М 350 1 2,75 1,75

Способи видобутку

Існує два основних способи видобутку річкового піску:

  1. Якщо грунт в основі річкового русла твердий, то застосовуються різні земснаряди механічної видобутку: скрепери, землечерпалки, драглайни.
  2. Якщо грунт сипучий, то використовують гідравлічний спосіб. При цьому застосовуються високопродуктивні гідронасоси, здатні перекачувати 100-600 м3 за годину. Вони встановлюються на судні або спеціальних понтонах. Крім них використовуються спеціальні пристосування для розпушування грунту. Пульпа, що складається з піску та гравію, викачується з дна річки та плавучими трубопроводами транспортується на берег, де відстоюється та висушується у спеціальних гідровідвалах. Річковий пісок буває білого, сірого або жовтого кольорів.

rechnoy

Способи видобутку річкового піску

Насипна щільність становить 1500-1630 кг/м3.

Відгуки Пісок річковий у мішках, 50 кг

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти