Все для ремонту та будівництва
єВідновлення єВідновлення
Купуючи у нас ви підтримуєте ЗСУ Купуючи у нас ви підтримуєте ЗСУ
0

Клей Kreisel MULTI 102 морозостійкий, 25 кг

(0)
Застосовується для приклеювання керамічної глазурованої плитки та теракоти на поверхнях з бетонів, піщано-цементних стяжок, штукатурок всередині та зовні приміщень. Витрата: близько 1,3 кг/м/мм.
  • 182 грн
  • опт: 173 грн
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Сфера застосування

Розчин використовується для кріплення на стіни та підлогу керамічної глазурованої плитки або теракоти до таких основ, як звичайні бетони, бетони з легким заповнювачем, пористі бетони, цементні та цементно-вапняні штукатурки, несучі вапняні штукатурки, гіпсові штукатурки та цементні стяжки. Поверхня всередині приміщення повинна бути міцною з високою адгезією. Плитка для облицювання стін зовні повинна бути морозостійкою. Розчин не можна використовувати для кріплення плитки до ангідритових стяжок, цементних і ангідритових стяжок з обігрівом підлоги, а також для керамічного граніту.

с1

Результат недотримання технології монтажу та використання морозостійкого клею там, де він необхідний

Властивості

  • висока агдезія;
  • морозостійкість;
  • водостійкість;
  • складається з екологічно чистих компонентів.

Спосіб застосування

Основи під облицювання повинні бути рівними та очищеними від пилу, жирів, мастил, залишків фарби та інших антиадгезійних засобів. Стару штукатурку, що відшаровується, слід видалити. Після укладання бетонних поверхонь усередині приміщення повинно пройти не менше 6 місяців до початку облицювальних робіт, а після штукатурення та виконання цементної стяжки — не менше місяця.

Нерівності основи обробляються вирівнюючим розчином Kreisel 427 або ремонтним розчином Kreisel 429, в залежності від ступеня викривлення поверхні. Нерівні поверхні підлог вирівнюються за допомогою суміші Kreisel 410 або Kreisel 411. Поверхня з пористого бетону та гіпсокартонні панелі обробляються грунтовкою Kreisel 301. Погано зволожені бетонні основи покриваються еластичним клейовим розчином Kreisel 104 або Kreisel 105.

Перед використанням суміш необхідно розмішати з водою. Для цього знадобиться робоча ємкість, що не пошкоджена корозією. У неї наливається вода та поступово всипається суха суміш. При використанні частини упаковки всю суміш слід перемішати для запобігання нерівномірного розподілу складових. Замішується розчин за допомогою дриля або міксера. При відсутності грудок розчин залишається на 5 хвилин, після чого замішується повторно протягом 1 хвилини.

с2

Замішування клею

Готова суміш наноситься за допомогою гладкої сторони шпателя на поверхню тонким шаром. Наступний, товстий шар, наноситься зубчастою стороною шпателя під кутом 45 градусів. Час, за який необхідно встановити плитку на робочу поверхню, не повинен перевищувати 20 хв. При перевищенні відведеного часу клей необхідно зчистити та утилізувати. Його повторне використання не рекомендується, так як суттєво знижується міцність кріплення.

с3

Укладання плитки на профільовану поверхню з нанесеним клеєм

Заздалегідь підготовлена плитка укладається встик, після чого відсувається для утворення швів. Вони повинні бути від 2 до 8 мм в залежності від розміру плитки. Клейова суміш повинна покрити 70% площі кожної плитки або 90%, якщо вона великого розміру або укладена на підлогу, яка постійно експлуатується. Якщо поверхня в майбутньому буде піддаватися додатковому навантаженню, клей слід наносити і на плитку. Абсолютне кріплення плитки до поверхні відбувається через 24 години.

Витрата: від 1,6 до 5,2 кг/м2/мм.

Виробник: компанія Kreisel, Україна.

Витрата води (л/кг сухої суміші) 0.24
Витрата сухої суміші (кг/м2/мм) від 1.6 до 5.2 - в залежності від розміру зубців та нерівності поверхні
Призначення для приклеювання настінної та підлогової керамічної плитки з поглинаючаю здатністю > 3% (глазурована плитка та теракота) до стабільних, стійких до деформації поверхонь з вісокою адгезію
Примітка для внутрішніх та зовнішніх робіт
Склад портландцемент з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками
Температура експлуатації від –50 до +70°С
Температура застосування від +5 °C до +25 °C
Товщина шару (мм) до 5 мм
Час придатності розчинної суміші близько 2 годин

Відгуки Клей Kreisel MULTI 102 морозостійкий, 25 кг

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти