Все для ремонту та будівництва
0

Клей KREISEL Еласт Мульти 104 для керам. плитки, 25 кг

(0)
Призначений для кріплення всіх видів настінної та підлогової плитки, також плитки великого формату до основ з хорошою та слабкою адгезією, у тому числі для похилих поверхонь. Витрата: 1,3 кг/м2/мм.
  • 405 грн
  • опт: 386 грн
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Kreisel 104 - клей для керамічної плитки, виготовляється у вигляді сухої суміші в"язких речовин, мінеральних наповнювачів та модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу, призначену для нанесення тонким шаром. Після затвердіння стає волого- та морозостійким. Відрізняється високою еластичністю та адгезією, а також широким спектром застосування.

Сфера застосування

Призначений для кріплення керамічної плитки - глазурованої, теракотової, клінкерної та керамограніта. Використовується при облицюванні стін та підлоги. Можливе кріплення плитки, виконаної з натурального каменю, проте необхідно здійснити перевірку на зміну колірних показників при контакті з розчином. Мармур кріпити не можна.

Поверхню, що облицьовується, може бути практично будь-якою. Вона може бути зі звичайного бетону або пористого, він може бути і з наповнювачем. Суміш підходить для кріплення плитки до основи, покритої цементними та цементно-вапняними штукатурками, вапняними штукатурками, гіпсовими штукатурками , цементними та ангідритновими стяжками, наливними асфальтами з пісочною засипкою, рідкою плівкою або герметизуючими розчинами. Це можуть бути плити гіпсокартонні, деревностружкові. На основі може залишатися і стара керамічна плитка. Суміш ідеально підходить для облицювання підлоги з підігрівом.

Властивості

  • дуже висока адгезія;
  • висока еластичність;
  • морозостійкість;
  • водостійкість;
  • екологічна чистота.

Спосіб застосування

Для використання суха суміш повинна бути розведена з водою. Це можна зробити за допомогою дриля або міксера. Замішування продовжують до появи однорідної маси без грудок. Після цього розчину слід дати настоятися протягом 5 хвилин і повторити процедуру.

Готова суміш наноситься шпателем на поверхню, залишки знімаються. Клейова суміш повинна покрити 70% площі кожної плитки або 90%, якщо вона великого розміру або укладена на підлогу, що постійно експлуатується. Остаточне висихання відбувається через 24 години.

Витрата: 1,3 кг/м2/мм.

Термін зберігання: 12 месяцев от даты производства.

Производситель: Kreisel, Украина.

Витрата води (л/кг сухої суміші) 0.28
Витрата сухої суміші (кг/м2/мм) 1.3
Призначення для приклеювання всіх видів настінної та підлогової керамічної плитки, як до стабільних, так і до нестабільних поверхонь з високою або слабкою адгезією
Примітка для внутрішніх та зовнішніх робіт
Склад портландцемент з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками
Температура експлуатації від -30 °C до +80 °C
Температура застосування від +5 °C до +25 °C
Товщина шару (мм) до 5 мм
Час придатності розчинної суміші близько 2 годин

Відгуки Клей KREISEL Еласт Мульти 104 для керам. плитки, 25 кг

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти