Технологія монтажу гіпсокартону Knauf в Києві
Технологія монтажу гіпсокартону Knauf не є складною, що робить її вибором багатьма будівельниками та власниками житлових приміщень в Києві для встановлення перегородок та підвісних стельових конструкцій.
Нерідко ГКЛ використовується і для вирівнювання стін, до яких він кріпиться за допомогою спеціального клею або кріплення, що дозволяє не тільки якісніше виконати роботи, але і значно скоротити час ремонту.
Матеріали для монтажу гіпсокартону
Для виконання технології монтажу гіпсокартону Knauf потрібно придбати якісні ГКЛ, профілі, кріплення та інші матеріали, які широко представлені в нашому інтернет-магазині в Києві. Ось основні компоненти, які використовуються:
- Листи гіпсокартону (ГКЛ)
- Направляючі, стоечні потолочні профілі
- Підвіски, краби
- Кріпильні елементи з антикорозійним покриттям
Всі ці матеріали в широкому асортименті представлені у нас у Києві в інтернет магазині та їх можна купити, навіть не виходячи з дому, оформивши заявку на сайті. Додатково слід придбати інструмент для роботи з гіпсокартонними конструкціями.
Перед тим, як приступити до робіт, потрібно підготувати план або креслення майбутньої конструкції і після того, як:
- буде підготовлена поверхня;
- завершено всі «мокрі процеси»;
- прокладено комунікації.
Можна виконати розмітку за місцем, але з урахуванням того, що крок між профілями не повинен бути більше 600 мм, а якщо планується, що конструкція, що зводиться, буде навантаженою, наприклад, при кріпленні полиць, важких картин та інших предметів інтер'єру, то крок потрібно скоротити.
Купівля матеріалів для монтажу гіпсокартону в Києві
Технологія монтажу гіпсокартону Knauf є популярною серед "сухих" методів будівництва і добре зарекомендувала себе при ремонтних роботах не лише в Києві, а й в Україні в цілому. Високі обсяги продажу листів ГКЛ свідчать про популярність цього матеріалу, який можна придбати в нашому інтернет-магазині за найвигіднішими цінами.
Доставка здійснюється протягом суток по Києву та області. Роботи з монтажу рекомендується виконувати при позитивній температурі повітря, з увімкненим опаленням у зимовий період.