Все для ремонту та будівництва
єВідновлення єВідновлення
Купуючи у нас ви підтримуєте ЗСУ Купуючи у нас ви підтримуєте ЗСУ
0

Який утеплювач для даху краще?

Відгуків: 1

 

Який утеплювач для даху краще?

  • За якими характеристиками потрібно вибирати утеплювач для даху?

  • Обираємо мінеральну вату для утеплення даху

Тепловтрати через дах будівлі можуть сягати до 20%, тож утеплення даху – це один з важливих аспектів збереження тепла та економії та обігріві помешкання чи комерційного приміщення. До того ж, теплоізоляція дозволяє використовувати горище, як місце для зберігання речей чи навіть облаштування зони відпочинку.

За якими характеристиками потрібно вибирати утеплювач для даху?

Кожен теплоізоляційний матеріал має свої технічні характеристики та особливості, які потрібно врахувати на етапі вибору:

  • Теплоізоляційні властивості – перша та основна характеристика для цієї групи будівельних матеріалів. За теплопровідністю матеріалу можна визначити, який із них краще утримуватиме тепло в будівлі. Однак, це не означає, що потрібно завжди обирати матеріал з найвищим рівнем теплоізоляції. Варто спочатку визначити, наскільки великі тепловтрати через дах та купувати той матеріал, який відповідає потребам.

  • Довговічність: найменш довговічний пінопласт – його термін експлуатації складає 5-15 років, мінеральної вати та пінополістиролу – до 50 років.

  • Екологічність та пожежна безпека: мінеральна, базальтова та скловата – негорючі матеріали, однак пил цих матеріалів має негативний вплив на дихальну систему, тому важливо використовувати декоративно-захисне покриття при утепленні ними. Пінопласт і пінополістирол – горючі матеріали, які виділяють токсичний дим у процесі горіння.

Обираючи утеплювач для даху слід врахувати, що це приміщення з високим рівнем пожежної небезпеки, адже в літню спеку покрівля може розігріватися дуже сильно, тож при використання пінополістиролу є ризик плавлення матеріалу та виникнення пожежі.

Тому оптимальне рішення – мінеральна або базальтова вата для утеплення даху. Вона не горить, має високі показники теплоізоляції, паропроникна, довговічна та безпечна за умови використання декоративних покриттів.

Обираємо мінеральну вату для утеплення даху

Важливу роль у виборі відіграє місце монтажу:

  1. Для теплоізоляції в міжкрокв’яному просторі найкраще рішення – це теплоізоляція у форматі плит товщиною 5-10 см: базальтова вата Rockwool Rockton 50 мм, Мінвата Техноніколь Роклайт 50 мм, тощо. Плити встановлюють під латами та гідроізоляцією, а поверх закріплюють гідроізоляційну плівку. Оскільки цей утеплювач добре ріжеться – його можна порізати на плити потрібного параметру і встановити «в розпір» між кроквами. Для надійності плити закріплюють з допомогою цвяхів і дроту, утворюючи своєрідну сітку. Також можливий варіант закріплення дерев’яними рейками чи металопрофілем, які фіксуються до крокв.

  2. Для утеплення стелі (підлоги горища) доцільно використовувати утеплювач в рулонах. У якості основи потрібно використати гідроізоляційну плівку або мембрану. Для укладання на підлогу горища оптимальною буде товщина теплоізоляції 10 см – наприклад, підійде базальтова вата Rockwool Megarock 100мм або мінвата Isover KT-40 100 мм.

Не менш важливо обрати матеріал від надійного та перевіреного постачальника. В нашому інтернет-магазині представлена продукція таких брендів Rockwool, Техноніколь, Isover та інших. Ми гарантуємо дотримання усіх норм зберігання матеріалу, зокрема оптимального рівня вологості та збереження цілісності оригінального пакування, що особливо важливо для мінераловатних утеплювачів.

Наші менеджери допоможуть вам вибрати утеплювач для даху за теплопровідністю, жорсткістю та щільністю, товщиною й іншими параметрами, а також допоможуть з вибором допоміжних матеріалів для монтажу.

З інших питань просимо звертатися - (068) 977 55 40

Товари до даної статті

клей армуючий Полімін П-20 для утеплювача, 25 кг

клей армуючий Полімін П-20 для утеплювача, 25 кг

Сфера застосування Клей армуючий Полімін П-20 призначений для фіксації утеплювача: пінополістирол

236 грн за шт.

228 грн опт.

Клей Сілтек T-85 для утеплювача, 25 кг

Клей Сілтек T-85 для утеплювача, 25 кг

Сфера застосування Клей призначений для приклеювання плит з пінополістиролу, у тому числі екструдова

224 грн за шт.

215 грн опт.

Армуюча суміш Крайзель 240 для мінвати, 25 кг

Армуюча суміш Крайзель 240 для мінвати, 25 кг

Сфера застосування Суміш Kreisel 240 призначена для виконання армуючого шару зі склотканини та прикл

262 грн за шт.

252 грн опт.

Knauf Insulation EKOBOARD, Утеплювач мінераловатний

Knauf Insulation EKOBOARD, Утеплювач мінераловатний

Knauf Insulation EKOBOARD - універсальний мінераловатний теплоізоляційний матеріал, виготовлений із

821 грн за шт.

812 грн/шт. опт.

Акція
ISOVER EKO, Мінеральна вата

ISOVER EKO, Мінеральна вата

ISOVER EKO - мінераловатний утеплювач, що використовується як тепло- та звукоізоляційний шар в будів

за шт.

855 грн827 грн за шт.

827 грн/шт. опт.

Відгук про  "Який утеплювач для даху краще?"

Написать отзыв

Обране 0 Контакти