Все для ремонту та будівництва
Київ, вул. Дмитра Дорошенка, 49, інд. 01042
0

Наливной пол Baumit Нівелло-Кватро, 1-20 мм, 25 кг

(0)
Призначена для ремонту або створення рівної підлоги на стяжках перед наступним укладанням підлогових покриттів. Товщина шару: 1-20 мм. Витрата: приблизно 1,5 кг/м2/мм.
  • 794 грн
  • опт: 754 грн
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Бауміт Нівелло Кваттро – наливна суміш на основі в'яжучої речовини зі спеціальними полімерними добавками для вирівнювання та облаштування поверхні для подальшого укладання підлогових покриттів. Використовується при ручному та механічному способі нанесення. Призначена для створення рівної підлоги на гіпсових, цементних, асфальтових та магнезитових стяжках товщиною 1–20 мм перед наступним укладанням таких покриттів для підлоги, як керамічна плитка, паркет, ламінат, килимові покриття і т.і. всередині житлових і нежитлових будівель. Також використовується на підлогах з підігрівом.

Як підготувати поверхню

Основа повинна бути підготовленою належним чином: міцною, сухою, очищеною від пилу, сміття, бруду та інших речовин, а також обробленою грунтувальною сумішшю. Наприклад, для поглинаючих поверхонь використовувати глибоко проникаючу грунтувальну суміш Baumit Grund, для непоглинючих – Ceresit CT-19 Бетонконтакт.

Проведення робіт

На 6 л чистої води потрібно додати 25 кг сухої суміші та змішати за допомогою будівельного міксера до отримання однорідної маси без грудок. Приблизний час замішування - 3 хвилини. Робочий час матеріалу становить 30 хвилин з моменту приготування. Перед тим як приступати до робіт, необхідно забезпечити герметизацію швів підлоги за допомогою стійкої до дії лугів гідроізоляційної стрічки. У місцях виходу трубопроводів та інших елементів провести герметизацію, використовуючи ущільнюючі манжети.

Готовий розчин вилити на робочу основу та розподілити по всій поверхні до заданої товщини. Щоб позбутися повітря в щойно нанесеному розчину потрібно пройтися по його поверхні голчастим валиком. Матеріал вирівняється та стане гладким. При необхідності продублювати місця з деформаційними швами в основі в самовирівнювальному покриттю Baumit Nivello Quattro.

Витрата: приблизно 1,5 кг/м2/мм.

Термін зберігання: 12 місяців від дати виробництва.

Виробник: Baumit, Україна.

Витрата води (л/кг сухої суміші) 0.24
Витрата сухої суміші (кг/м2/мм) 1.5
Призначення для вирівнювання та підготовки підлоги під подальше укладання покриттів
Примітка для внутрішніх робіт
Склад суміш на основі спеціального сполучного та мінеральних наповнювачів
Температура застосування від + 5 °C до + 30 °C
Товщина шару (мм) 1-20
Час застигання 3 години
Час придатності розчинної суміші близько 30 хвилин

Відгуки Наливной пол Baumit Нівелло-Кватро, 1-20 мм, 25 кг

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти