Все для ремонту та будівництва
єВідновлення єВідновлення
Купуючи у нас ви підтримуєте ЗСУ Купуючи у нас ви підтримуєте ЗСУ
0

Мозаїчна штукатурка Церезит у магазинах

Відгуків: 0

Для внутрішнього та зовнішнього оздоблення будівель часто застосовують мозаїчну штукатурку Церезит. Декоративний матеріал, що випускається даною компанією, відрізняється високою стійкістю до стирання та впливу атмосферних факторів. Готове покриття можна мити завдяки його гідроізоляційним якостям.

Мозаїчні штукатурки Церезіт часто застосовують для створення тонких фінішних покриттів. До їх складу входить або кварцова, або мармурова крихта як наповнювач.

Наносити штукатурку Церезит може на наступні поверхні:

  • Гіпсокартон;
  • Бетон;
  • Цементно-піщані штукатурки.

Основа, на яку буде наноситися розчин, обов'язково має бути рівною, міцною і сухою. Його очищають від пилу, бруду, масляних та жирових слідів, що дозволяє значно підвищити адгезію суміші. Якщо в якості основи виступає ДСП, гіпс або фанера, то їх покривають ґрунтовкою та фарбою, що грунтує. Для поверхонь більшої якості достатньо однієї обробки складом, що грунтує.

Правила нанесення мозаїчної штукатурки

Перед застосуванням розчин Церезіт ретельно розмішується. Шар, що наноситься на основу, не повинен бути товщим за діаметр гранул, що входять до складу суміші. Роботи здійснюються за допомогою металевої терки. Особливих зусиль при цьому не докладати. Нове покриття змочувати водою небажано протягом трьох діб із моменту нанесення на стіну. Всі вологозахисні властивості штукатурка набирає тільки після закінчення цього часу.

Робота розчином здійснюється за принципом «мокра в мокре»:

  • Паузи у роботі допускати не варто. Якщо ж довелося це зробити, то на місці, де нанесення штукатурки закінчилося, наклеюється малярна стрічка, яку наноситься розчин. Після перерви стрічку знімають разом із сумішшю. Отриманий стик не буде помітним у готовому покритті.
  • Наносити мозаїчну штукатурку необхідно за температури від +5 до +30 градусів і вологості не більше 80%.
  • Змішувати оздоблювальний матеріал із фарбами або іншими складами не рекомендується. Купити розчин необхідного кольору можна у будівельному магазині Києва за невелику ціну.
  • Адгезія розчину може знизитися через його нагрівання, тому поверхню бажано захистити від сонячних променів.

Максимальний рівень міцності покриття набирається через три доби. Бажано купувати суміш з однієї партії, оскільки додається до її складу кварцова або мармурова крихта - натуральна і може різнитися в різних партіях.

Ціна робіт та матеріалу

Реалізується мозаїчна штукатурка у готовому вигляді у пластикових ємностях по 25 кг. Залежно від розміру гранул та регіону продажу ціна на неї може змінюватись. У середньому одне цебро коштує від 1300 гривень. Оплата робіт майстрів дещо складніша. Найчастіше беруть суму, рівну вартості витратних матеріалів. Деякі надбавки можуть залежати від регіону і складності робіт, що проводяться.

Відгук про  "Мозаїчна штукатурка Церезит у магазинах"

Написать отзыв

Обране 0 Контакти