Процес шпаклювання є одним із найважливіших процесів будівництва та ремонту. На сьогодні на полицях магазинів Києва можна зустріти величезну кількість матеріалів, включаючи двокомпонентну шпаклівку.
Розрізняють всі розчини за певними ознаками – сферою застосування, якістю та деякими іншими. Наприклад, базова шпаклівка використовується для вирівнювання стін, тоді як бітумну використовують для усунення дефектів даху.
Види шпаклівок
На сьогоднішній день виробники випускають і реалізують у Києві різні шпаклівки, які можна розділити на кілька видів:
- Безусадочні.
- Базові.
- Нітрошпаклівки.
- М'які.
- Бітумні.
- Мармурові.
- Карбонові.
- Двокомпонентні.
Останні суміші застосовуються для усунення глибоких дефектів на різних поверхнях – металевих, пластикових, кам'яних, дерев'яних. Купити таку шпаклівку можна у спеціалізованих магазинах, а високий рівень адгезії та жорсткість дозволяють отримати якісний результат.
Двокомпонентні склади
З точки зору складу всі шпаклівки, які можна купити в магазинах Києва за розумною ціною, складаються з кількох компонентів. Під двокомпонентними розуміють ті склади, які не можна використовувати за призначенням без другої складової. До складу таких розчинів входять, як правило, такі матеріали:
- Основа, так звана база – 10-12 частин.
- Затверджувач – 1 частина від загального об'єму.
- Спеціальні компоненти, що надають певні характеристики.
Найбільш поширеним подібним матеріалом є автомобільна шпаклівка. Її використовують для обробки різних металів – алюмінію, жерсті, сталі та інших. Головною особливістю такого складу є те, що з її допомогою можна створити дуже тонкий шар, вона дуже швидко висихає і легко зачищається.
Застосування шпаклівки
Двокомпонентні шпаклівки відрізняються високим рівнем адгезії до різних поверхонь, міцністю, твердостью, стійкістю до механічних впливів і не містять у своєму складі розчинників. Крім того, вони протистоять впливу лугів, кислот, мийних речовин, перепадів температур. Декоративні шпаклівки у Києві застосовують для усунення дефектів та проведення ремонтних робіт на різних основах – бетоні, деревині, металі та інших. Окрім цього, ці склади можна використовувати і для з'єднання різних матеріалів між собою. Ціна на двокомпонентні суміші не дуже висока, що дозволяє заощадити на роботах.