Все для ремонту та будівництва
0

Профіль UW-50, 4 м

(0)
Профіль UW-50, 4м кріпиться до стійкового профілю CW-50 при виготовленні конструкції для створення перегородок з гіпсокартону, арочних дверних прорізів.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Профіль направляючий UW-50 застосовується у якості направляючих для стійкових профілів CW-50 при створенні перегородок, дверних прорізів арок, стін з гіпсокартону.

Профіль UW-50 зроблений з оцинкованого металу. Обробка сталі проводиться методом холодного прокату. У результаті виходить сталева стрічка товщиною від 0,35 мм до 0,55 мм. Чим товщу сталь ви використовуєте, тим міцнішою буде конструкція. Профіль має основу шириною 50 мм та дві бічні полиці шириною 40 мм. На основі знаходяться вже готові отвори діаметром 8 мм для виконання кріплення за допомогою дюбелів.

Сфера застосування

Профільний елемент UW-50 - це направляюча для профілю CW-50 при створенні конструкції для монтажу перегородок з гіпсокартону, а також при виконанні конструкції для створення стійок, арочних прорізів. Крім цього, профіль необхідний як перемичка при виконанні облицювання поверхні.

Спосіб застосування

Профільний елемент UW-50 виконує функцію направляючої для профілю CW-50. Кріплення до профілю здійснюється за допомогою дюбелів. Для зручності на основі профілю вже є готові отвори діаметром 8 мм, проте при необхідності можна зробити додаткові отвори дрилем. Широка полиця полегшує процес роботи.

Відгуки Профіль UW-50, 4 м

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти