Все для ремонту та будівництва
єВідновлення єВідновлення
Купуючи у нас ви підтримуєте ЗСУ Купуючи у нас ви підтримуєте ЗСУ
0

Профіль UW-50, 3м

(0)
Використовується як направляючий профіль для CW-50. Його застосування полегшує використання профілів інших типів, робить просторовий каркас стійким, а його габаритні параметри більш точними.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Профільний елемент виконаний з оцинкованого металу. Сталева стрічка має товщину 0,35-0,55 мм. Для обробки сталі використовується метод холодного прокату. Профіль має основу шириною 50 мм та дві бічні полиці шириною 40 мм. У основі знаходяться отвори діаметром 8 мм для кріплення дюбелями. У полицях отвори діаметром 6 мм, що значно полегшує з'єднання профілів каркаса між собою.

Поперечное сечение профиля UW для гипсокартона

Розміри та форма профілю UW-50

Сфера застосування

Профільний елемент є направляючої для профілю C W-50 при збірці конструкції для зведення міжкімнатних перегородок з гіпсокартону, а також при монтажу конструкції для створення декоративних елементів у вигляді стійок. Так само використовуються у вигляді перемичок при обшивці поверхні або створенні прорізів. Якщо вам потрібен посилений направляючий профіль, наприклад, для установки дверей — використовуйте посилений профіль UA, у ньому товщина металу від 1,5мм.

metallicheskiy profil dlya gipsokartona

Конструкція облицювання стіни виконана з використанням UW-50

Спосіб застосування

Профіль UW-50 використовується у якості направляючого елемента для профілю C W -50. Кріпиться до профілю за допомогою дюбелів, заклепок або саморізів. Широка полиця дозволяє спростити процес кріплення гіпсокартону. Для кріплення профілю використовуються різні елементи та вузли з'єднання:

soed detali

Вузли кріплення профілю UW-50

Відгуки Профіль UW-50, 3м

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти