Все для ремонту та будівництва
0

Профіль UD-27, 4м

(0)
Профіль UD-27, 4м - оцинкований направляючий профіль, використовується у якості направляючої для CD-60 при монтажі гіпсокартону.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Профільний елемент виконаний з оцинкованого металу. Сталева стрічка має товщину у 0,6 мм. Для обробки сталі застосовується метод холодного прокату. Профіль має основа шириною 60 мм та дві бічні полиці.

Профіль UD застосовується на при монтажі стельового гіпсокартону - по периметру стелі, у нього вставляється CD профіль і на цей каркас кріпиться гіпсокартон.

Якщо монтувати стіновий гіпсокартон, UD профіль кріпиться на підлогу та стелю як направляючий для CD профілю.

Сфера застосування

Профільний елемент є направляючою для профілю CD-60 при складанні конструкції для облицювання поверхні листами гіпсокартону, а так само при монтажі конструкції для створення багаторівневих та підвісних стель. Профілі кріпляться по периметру поверхні.

Спосіб застосування

Профіль UD-27 встановлюється по периметру поверхні, що обшивається. При виконанні облицювання стіни профілюючий елемент кріпиться до підлоги та стелі. Це надає конструкції стійкості. Кріплення направляючою до несучої основи здійснюється за допомогою дюбелів. Основа гіпоскартонного профілю має отвори з діаметром 8мм та з кроком у 250 мм.

Види та ціни на гіпсокартон у Києві ви можете подивитися на нашому сайті.

Відгуки Профіль UD-27, 4м

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти