Все для ремонту та будівництва
0

Профіль CW-50, 3м

(0)
Відноситься до основних стійкових профілів. В основному використовується у якості елементу несучого каркаса гіпсокартонних перегородок, облицювальних конструкцій та декоративних елементів як прямолінійної, так і зігнутої форми.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Профіль CW-50 має П-подібну форму з загнутими краями бічних полиць. Технологічний розмір основи 48 мм приймається як 50 мм при замірах та розрахунках. Висота бічних полиць 35 мм. На полиці наноситься гофрування – три рельєфні виїмки у центрі та за 10 мм від країв полиці. Вони надають виробу додаткову міцність та стійкість до скручування і служать маячковими орієнтирами при монтажі. Матеріалом виготовлення служить сталь товщиною 0,55 мм з антикорозійним оцинкованим покриттям. Використовується у поєднанні зі стельовим профілем UD-27 або стіновим профілем марки CD.

photofacefun com 1462799324

Виготовлення профілів для гіпсокартону (CW-50 праворуч)

Сфера застосування

Використовуються в основному у якості вертикальних стійок несучої конструкції каркасу при облаштуванні легких перегородок або вирівнюванні стін, що мають значні перекоси. При облицюванні на профіль припадає основне навантаження кріплень гіпсокартонних листів. Незначна товщина металу дозволяє з легкістю розрізати його за допомогою звичайних ножиць по металу, що полегшує створення криволінійних конструкцій.

Способи монтажу

З'єднання з іншими профілями та ГКЛ виконується за допомогою саморізів по металу розміру 3,5 х 95 мм.

profgips010

Вузли кріплення CW-50

Для складання просторового або пристінного каркаса для гіпсокартону використовуються не тільки направляючі та пристінні профілі, а й спеціальні кріплення. Одні з них, П-подібні, мають перфорацію на полицях та кріпляться простими саморізами. Інші мають більш складну конструкцію та можуть поєднувати кілька профілів без застосування додаткових кріплень, використовуючи загнуті краї бічних полиць.

Кріплення гіпсокартонних плит до полиці профілю необхідно починати з боку основи, де жорсткість виробу істотно вище, тоді гвинт при закручуванні не буде відгинати полицю. Другий лист гіпсокартону монтується встик до першого, упираючись у торець та не деформуючи закінчення полиці.

Відгуки Профіль CW-50, 3м

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти