Все для ремонту та будівництва
0

Цокольний профіль UL, 2,5 м (Угорщина) 100 мм

(0)
Використовується для стартової фіксації плит пінопласту у системах зовнішнього утеплення фасадів. Виготовлений з алюмінію.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Цокольний профіль UL, 2,5 м (Угорщина) виготовлений з міцного профільованого алюмінію та має високий рівень опору хімічній та вологій корозії. Не окислюється при взаємодії з оздоблювальними та клейовими матеріалами системи «мокрий фасад», має високу несучу здатність, підходить для кріплення плит утеплювача різної товщини. Має високу вогнестійкість. Сприяє правильному технологічному розміщенню плит та рівному оштукатурюванню фасаду.

Сфера застосування

Використовується у якості основи при кріпленні пінопласту та плит мінеральної вати у системах «мокрого» утеплення фасадів. Служить без зниження несучих здатностей протягом 30-40 років.

profil cokolnyj 5

Розміщення мінвати на цокольному профілі

Особливості застосування

Цокольний профіль UL, 2,5 м зберігає нижню частину плит утеплення від гризунів, механічних пошкоджень, вологи. Фіксується до основи за допомогою дюбелів з антикорозійним покриттям на висоті близько 20 см від рівня землі. Крок кріплень - 50 см.

завантаження

Використання компенсаторів при кріпленні профілю

При значних нерівностях стіни рекомендується використання підкладкових шайб компенсаторів. Між вимощенням та цокольним профілем рекомендується залишати технологічний просвіт у 2-3 мм.

Відгуки Цокольний профіль UL, 2,5 м (Угорщина) 100 мм

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти