Все для ремонту та будівництва
Київ, вул. Дмитра Дорошенка, 49, інд. 01042
0

Цемент М-400, 25 кг

(2)
Широко використовується для виготовлення будівельних розчинів та бетону. Затверділий матеріал здатний витримати навантаження 400 кг на 1 см2. Витрата до 575 кг/м3 в залежності від марки бетонної суміші.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Бетонні конструкції та вироби, до складу яких входить цемент цієї марки, відрізняються підвищеною міцністю, стійкістю до механічних пошкоджень, стійкістю до впливу води та морозу. Виготовляється відповідно до державних стандартів.

Існує кілька різновидів цементу М400. Застосування будівельних сумішей на його основі залежить від кількості та типу добавок, що змінюють деякі характеристики готової до застосування суміші. Вони маркуються буквою «Д» та цифрами, які йдуть за маркою М400.

  • М400 Д0 – не має модифікуючих добавок, відрізняється високим рівнем вологостійкості. Вироби з такого цементу зберігають міцність та стійкість навіть при постійному контакті з прісною або мінералізованою водою.
  • М400 Д5 – має незначну кількість модифікуючих добавок. Відрізняється підвищеною антикорозійною стійкістю та незначним скороченням часу затвердіння.
  • М400 Д20 (Д20Б) – до базового складу вноситься до 20% модифікуючих добавок. Відрізняється високою швидкістю затвердіння, яка становить 10-12 годин в залежності про температури та рівня вологості зовнішнього середовища.

harakteristiki i primenenie cementa 2

Області застосування цементу М400

Сфера застосування

Залежно від кількості модифікуючих добавок цементні розчини та бетонні суміші на основі цементу М400 застосовуються у різних областях. Так, бетонні суміші на основі цементу М400 Д0 рекомендується використовувати для заливки залізобетонних конструкцій, які часто або постійно будуть контактувати з водою – фундаментні блоки та заливки стрічкових, буронабивних, плитних фундаментів.

М400 Д5 – використовується переважно у якості розчину для кладки цегли, бетонних блоків та плит перекриття. М400 Д20 застосовується на заводах ЗБВ при створенні виробів – тротуарних плит, бордюрів, паль і т.п.

Способи застосування

Бетонні вироби та розчини для кладки, виготовлені на основі цементу марки М400, матимуть марку міцності трохи нижче, ніж у самого цемента. Це пов'язано з використанням додаткових компонентів, що знижують або підвищують міцність готового виробу: пісок, щебінь, арматура. Ці компоненти можуть виконувати такі функції:

  • знизити усадку споруди;
  • запобігти деформації окремих елементів будівельних конструкцій при тривалому навантаженні;
  • підвищити міцність та пружність виробу.

У таблиці наведена витрата цементу та наповнювачів для бетонних сумішей різних марок, а також основні експлуатаційні характеристики виробів з таких бетонів.

tehnicheskie harakteristiki cementa m400

Таблиця витрати основних матеріалів при використанні цементу М400

Відгуки Цемент М-400, 25 кг

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти