Все для ремонту та будівництва
0

Пінополістирол Технониколь Карбон Еко

(0)
Пінополістирол для утеплення стін, підлоги, балконів усередині та зовні будівель. Підходить під штроукатурку. Розмір листа: 1,10 х0, 55 м.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

CARBON ECO від компанії Техноніколь є універсальним утеплювачем із широкою сферою застосування. Виробник рекомендує його використання для теплоізоляції всіх елементів будівельних конструкцій будівель та споруд, починаючи від фундаменту та закінчуючи покрівлею.

Основні експлуатаційні характеристики

ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON ECO є екструдованим пінополістиролом, що має пористу структуру, що складається з закритих осередків невеликого діаметру 0,1–0,2. Це забезпечує високі теплоізоляційні характеристики - коефіцієнт теплопровідності 0,030-0,033 Вт/м*К, у поєднанні з низьким рівнем вологопоглинання. Відповідно матеріал не накопичує вологу і не є підставою для утворення грибка та плісняви. Матеріал має досить високі показники міцності та витримує тиск до 150 кПа при 10% деформації. Виробник регламентує термін служби матеріалу, за умови дотримання правил експлуатації, щонайменше 50 років без зниження основних робочих характеристик.

Особливості використання

Екструдований пінополістирол CARBON ECO має мінімальний коефіцієнт теплового та вологісного розширення, тому може бути використаний як утеплювач як за технологією вентильованих фасадів з обробкою поверхні сайдингом, так і під декоративну штукатурку типу короїд, шуба або мозаїка. Зміцнення на будівельних конструкціях здійснюється на спеціальний клей із додатковою фіксацією дюбелями типу грибок. Кількість дюбелів регламентується механічними впливами на конструкцію та висотою (поверхом) розташування утеплювача. Оштукатурювання поверхонь здійснюється під сітку серпянку з використанням тієї ж будівельної суміші, що застосовувалася для приклеювання.

Відгуки Пінополістирол Технониколь Карбон Еко

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти