Все для ремонту та будівництва
Київ, вул. Дмитра Дорошенка, 49, інд. 01042
0

Плита підвісної стелі Armstrong Байкал 600х600х12 мм

(0)
Щільна плита підвісної стелі. Європейський стандарт 600х600 мм. Для офісів, готелів, магазинів, торгових центрів.
Швидка доставка
Швидка доставка
Доставка по Києву і області за найнижчими тарифами
Детальніше
Гарантія
Гарантія
Гарантія високої якості продукції
Детальніше
Оплата
Оплата
Оплата будь-яким зручним способом
Детальніше
Є питання по товару?
Задайте питання в чаті
Спеціальні ціни на опт.
Дзвоніть: +38 (068) 977-55-40

Характеристики:

  • вологостійкість - 90%;
  • світловідбивальна здатність - 85%;
  • звукопоглинання - 0,45.

Монтується на 24 мм систему Армстронг.

Підвісні стелі фірми Armstrong мають дуже високі звукопоглинальні та вологостійкі властивості. Головна відмінність підвісних стель від гіпсокартонних у тому, що ці плити не потребують додаткового доопрацювання (шпаклювання та фарбування). На лицьовій стороні у них вже є декоративне покриття.

До складу плит Armstrong входять пресована мінеральна вата на основі неорганічних складових, глина, крохмаль, саме тому ці плити можуть використовуватися в приміщеннях з високою вологістю. Лицьова частина стельової плити пофарбована фарбою певного кольору. При виготовленні цих панелей дотримується технологія, яка забезпечує їх високу вогнестійкість.

У комплект стельової системи Armstrong входять стельові термо- та звукоізолюючі плити, профилі та підвіси. Цей дуже простий склад комплектуючих дозволяє змонтувати стелю в найкоротші терміни, при невисоких трудових та, відповідно, фінансових витратах.

Стельова плита Байкал (виробник Великобританія) вважається панеллю економ класу та є лідером продажів підвісних стель. Для плит Байкал властива біла витиснена поверхня з ненаправленими червоточинами. Ця панель вставляється в підвісну систему стандарту 600х600 мм підвісних стель. Монтується стеля у вигляді квадратів з Т-подібних профілів, які кріпляться до стелі на регульованих підвісах та вставлених усередину каркаса мінеральних плит.

Підвісні стелі цієї категорії рекомендовані для приміщень загального призначення: магазини, готелі, торгівельні центри, виставкові зали та ін.

Стелі фірми Armstrong зарекомендували себе по всьому світу високою стійкістю до дії вологи, та високими показниками стійкості до механічних пошкоджень, температурних перепадів. Фірма Armstrong має найвищу якість свого продукту, на що дає тривалу гарантію.

Відгуки Плита підвісної стелі Armstrong Байкал 600х600х12 мм

Залишити відгук про товар:

Обране 0 Контакти