Промислові підлоги застосовуються у спорудах Києва у різноманітних галузях виробництва. Зіткнутися з ними реально на складах, підприємствах, торгових комплексах, і практично скрізь їх укладання застосовують спеціалізовані нівеліри.
Подібні розчини використовують за умов, у яких від підлоги необхідна стійкість до перепадів температур, впливу агресивних середовищ, здатність витримати значні навантаження. На сьогоднішній день технологія виробництва суміші для промислових підлог знаходиться на досить високому рівні, тому до неї висувають певні вимоги – ергономічність, привабливість та гігієнічність.
Різновиди статей:
- Для виробничих майданчиків, що мають високий рівень вологості.
- Для складських приміщень, терміналів.
- Для заводських морозильних камер та холодильників.
- Вибухобезпечні, пожежобезпечні та антистатичні підлоги.
- Поліуретанові покриття для спортивних центрів та майданчиків Києва.
Промислові суміші, в основі яких лежить стандартний бетон, не радять застосовувати без спеціальних добавок, оскільки вони вбирають воду, погано стійкі до зносу і їх поверхня дуже припадає пилом під час експлуатації.
Суміші для промислових підлог: різновиди
Існує два основних типи розчинів, що використовуються на великих об'єктах – поліуретанові та бетонні. До перших відносять:
- Епоксидні суміші. Мають збільшену жорсткість, не реагує на більшість хімічних сполук, але при цьому чутливі до перепадів температур.
- Поліуретанові. Стійки до термічних, механічних та хімічних впливів.
- Епоксидно-уретанові. Суміші мають підвищену пластичність разом з ігноруванням більшості хімічних сполук.
- Метилметакрилатні. Відрізняються стійкістю до низьких температур, але при цьому практично не протистоять механічним впливам.
Найпершим типом наливних покриттів, що набули популярності на будівельних майданчиках Києва завдяки тому, що їх використання вирішувало більшу частину проблем, стали бетонні підлоги: вони дуже міцні, легкі в очищенні та стійкі до впливу хімікатів. Дещо раніше укладалися підлоги з деревини, яким на зміну і прийшли бетонні суміші.
Особливості облаштування промислової статі, що нівелюється
Полімерні та бетонні суміші наносяться лише за певною технологією укладання. Процес формування промислової статі на складських і заводських спорудах Києва включає кілька етапів. Перший з них - підготовка чорнової основи. Його очищають від бруду та пилу, усувають дефекти. За допомогою будівельного мірила поверхня переноситься на новий рівень. Технологія наливної підлоги вимагає розподілу спеціальних засобів – ґрунтовки. Другий етап – нанесення сухого матеріалу. Спочатку готують розчин згідно з наведеною на упаковці інструкцією, після чого його акуратно розподіляють по поверхні і чекають повного застигання. Купити сухі суміші для промислових підлог можна у будівельних магазинах Києва за прийнятною ціною або замовити з доставкою на різних інтернет-майданчиках.