Наливна підлога – можливість створити міцне та зносостійке покриття для підлоги з використанням оригінальних дизайнерських ідей. Самостійно залити таку підлогу досить складно, тому багатьох цікавить ціна за кв м у Києві.
Вартість залежить від типу матеріалів, яких на сьогоднішній день існує безліч. Кожен з них має свої характеристики, переваги і недоліки і, відповідно, має відмінну ціну. При всіх своїх перевагах самовирівнювальної статі основним чинником її придбання є ціна за кв.
На сьогоднішній день за такий матеріал доведеться викласти близько 90 доларів, що далеко не кожному мешканцю Києва по кишені. З цієї причини найчастіше подібні підлоги укладають у громадських приміщеннях – барах, кафе, нічних клубах, офісних приміщеннях, басейнах, промислових та адміністративних спорудах.
Перевагами таких наливних підлог є:
- Простота приготування розчину.
- Легкість та зручність укладання.
- Екологічна чистота та безпека.
Економним варіантом декоративних підлог є цементні покриття - ціна за кв м на них найнижча. У більшості випадків їх застосовують як стяжку, що вирівнює, перед укладанням декоративних підлогових покриттів, проте їх можна використовувати і як повноцінну підлогу.
Вартість різних наливних підлог
Ціна за кв м кожного виду матеріалів у магазинах Києва залежить від компонентів, що входять до його складу:
- Як основа використовується в'яжуча речовина. Наливні підлоги поділяються на види залежно від використаного компонента. У ролі може виступати гіпс, цемент, полімерні матеріали.
- Наповнювач – здебільшого пісок дрібної фракції.
- Спеціальні добавки, що змінюють міцність складу та надають йому певних характеристик. Власне, ефект самовирівнювання – досягнення цих речовин.
Наливні підлоги здебільшого у складі мають або епоксидні, або поліуретанові полімери. У першому випадку підлоговий матеріал складається з полімеру, кварцу та спеціального ґрунту, вартість яких у магазинах Києва загалом складає близько 180 гривень. Ціна за кв м поліуретанової наливної підлоги дещо нижча - від 140 до 145 гривень. Розраховуючи вартість покриття, варто пам'ятати про те, що витрати різних типів полімеру різняться. Епоксидний, наприклад, витрачається більше, ніж поліуретановий. На практиці ціна за кв м наливної підлоги буде однаковою незалежно від її головного компонента.
Витрата суміші для наливної підлоги та підсумкова ціна за кв м у Києві
Визначивши вартість суміші, досить складно сказати, що в результаті доведеться віддавати за всі роботи до того, поки не буде вираховано витрату матеріалів. Для приміщення площею 10 квадратних метрів при товщині шару в 1 мм потрібно близько 10 літрів розчину. Виходячи з цього обсягу, можна вираховувати кінцеву ціну за кв м наливної підлоги.